خدمات, ماشین ظرفشویی

ارورهای ماشین ظرفشویی اسنوا

ارورهای ماشین ظرفشویی اسنوا

شماره تماس های شعب مختلف آتاسرویس

ارورهای ماشین ظرفشویی اسنوا زمانی رخ می دهد که یکی از قطعات دستگاه شما دارای نقص فنی بوده و نیاز به تعمیر داشته باشد. اگر معنی هر خطا را بدانید، می توانید بهترین اقدام را در هنگام بروز مشکل انجام دهید. عیب یابی و تعمیر اسنوا به دلیل پیچیدگی دستگاه ها آسان نیست. بنابراین توصیه می شود در صورت نداشتن دانش و اطلاعات کافی در این زمینه حتما از یک متخصص مجرب کمک بگیرید. آتا سرویس بهترین مجموعه برای تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا میباشد. در ادامه با ما همراه باشید تا به بررسی انواع ارور های ماشین ظرفشویی اسنوا بپردازیم.

ارورهای ماشین ظرفشویی اسنوا

در قسمت زیر ارورهای ماشین ظرفشویی اسنوا را توضیح داده ایم تا شما بدانید هنگام مواجه با هر کدام از این ارور ها باید چه کاری انجام دهید:

ارور OE ماشین ظرفشویی اسنوا

اگر در هنگام فرایند شست و شو آب تخلیه نشود ارور OE ماشین ظرفشویی اسنوا نشان داده میشود. که در قسمت قبل به آن پرداختیم. برای حل این مشکل باید شیلنگ تخلیه را چک کنید.انسداد موجود در آن دلیل اصلی عدم تخلیه و ایجاد این ارور می باشد. پس از این، توصیه می کنیم محل تخلیه فاضلاب را بررسی کنید.ارتفاع شیلنگ تخلیه با دستگاه باید از 77 سانتی متر تا یک متر باشد. در غیر این صورت این ارور دریافت خواهد شد. شما عزیزان برای رفع ارورهای ماشین ظرفشویی اسنوا با شماره تماس های درج شده در وب سایت آتا سرویس تماس بگیرید.

ارور LE  ماشین ظرفشویی اسنوا

دلیل این ارور کمبود آب در دستگاه است. اگر فشار آب در خانه شما کم است، باید برای جلوگیری از این ارور، مشکل را حل کنید. در این مرحله، شیلنگ ورودی را بررسی کنید و مطمئن شوید که مسدود نشده است. اگر درب دستگاه به طور کامل بسته نشود، این کار نیز باعث این ارور می شود. در برخی موارد، فعال کردن دکمه تاخیر می تواند باعث ارور IE در ماشین ظرفشویی اسنوا شود. برای رفع ارورهای ماشین ظرفشویی اسنوا میتوانید به وب سایت ما مراجعه کنید.

ارورهای ماشین ظرفشویی اسنوا

ارورهای ماشین ظرفشویی اسنوا

ارور PFE ماشین ظرفشویی اسنوا

با مشکل در قسمت پمپ تخلیه معمولاً ارور PFE نشان داده می شود. اگر پمپ تخلیه عملکرد خود را از دست بدهد، باعث خرابی های مختلف می شود و آب یا شیلنگ آن باید تعمیر یا تعویض شود. در غیر این صورت ممکن است باعث نشت آب و وارد نشدن آن به مخزن شود. برای رفع ارورهای ماشین ظرفشویی اسنوا با آتا سرویس همراه شوید.

ارور CL  ماشین ظرفشویی اسنوا

قفل کودک کار نمی کند و یا به دلایلی عملکرد خود را از دست داده است، در این صورت پیشنهاد می شود کلیدهای فعال سازی قفل کودک را فشار داده و به مدت 4 ثانیه نگه دارید و پس از آن به احتمال زیاد مشکل حل خواهد شد. در برخی از مدل های ماشین ظرفشویی اسنوا نیازی به نگه داشتن دکمه حتی به مدت 4 ثانیه نیست. لطفا توجه داشته باشید که در صورت خاموش شدن دستگاه به دلیل برق گرفتگی در حین کار، قفل کودک نیز بی اثر می شود. جهت رفع ارورهای ماشین ظرفشویی اسنوا به وب سایت آتا سرویس مراجعه کنید.برای رفع ارورهای ماشین ظرفشویی اسنوا میتوانید با مشاورین ما در اتا سرویس در تماس باشید.

ارور CD ماشین ظرفشویی اسنوا

اگر ماشین ظرفشویی اسنوا شستشوی ظروف شما را تمام کند، این ارور را مشاهده خواهید کرد. این یک ارور در باره قطعات نمیباشد پس اگر این را دیدید نگران نباشید. کافی است ظروف را با دقت جدا کنید و بلافاصله پس از اتمام کار دستگاه درب را باز نکنید و بگذارید حداقل چند دقیقه بگذرد. لازم به ذکر است که گاهی ممکن است این ارور حتی بیش از 4 ساعت روی دستگاه باقی بماند. برای رفع ارورهای ماشین ظرفشویی اسنوا با آتا سرویس در تماس باشید.

ارورهای ماشین ظرفشویی اسنوا

ارورهای ماشین ظرفشویی اسنوا

ارور F ماشین ظرفشویی اسنوا

این ارور نشان می دهد که حالت هوشمند فعال است. توجه داشته باشید که هنگام انتخاب حالت اتوماتیک، دستگاه می تواند زمان شستشو و دمای مورد نظر را بسته به چربی و کثیف بودن ظروف انتخاب کند. اگر این هشدار را دیدید نگران نباشید. به همین دلیل، دانستن ارورهای ماشین ظرفشویی اسنوا شما را از نگرانی های غیر ضروری نجات می دهد. جهت رفع ارورهای ماشین ظرفشویی اسنوا با آتا سرویس همراه باشید.

ارور های ماشین ظرفشویی اسنوا در واقع نوعی هشدار است و به شما می گوید که دستگاه شما نقص فنی دارد و نیاز به تعمیر دارد. برخی از مشکلات ماشین ظرفشویی جزئی هستند و اگر می دانید هر ارور به چه معناست، باید بتوانید خودتان مشکل را برطرف کنید. اما برای رفع ایرادات ماشین ظرفشویی اسنوا توصیه می شود از تکنسین مجرب کمک بگیرید تا از آسیب دیدن سایر قطعات و تعمیرات اساسی جلوگیری شود راهکارهایی برای جلوگیری از خرابی و کاهش نیاز به تعمیر ماشین ظرفشویی و همچنین افزایش عمر مفید آن:

  • از مواد شوینده زیاد استفاده نکنید.
  • ماشین ظرفشویی را بیش از حد پر نکنید.
  • از تراز بودن پایه های ماشین ظرفشویی اطمینان حاصل کنید.
  • از قرار دادن ظروف با ارتفاع و عمق زیاد مانند گلدان و غیره خودداری کنید.

شما عزیزان می توانید برای رفع ارورها و مشکلات جدی ماشین ظرفشویی اسنوا با آتا سرویس در تماس باشید و یا به وب سایت ما مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *