تعمیر ماشین ظرفشویی در کرج

نمایندگی اصلی تعمیر ماشین ظرفشویی در کرج، آتا سرویس آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد.

خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی در کرج، شرق، غرب، شمال، جنوب و مرکز تهران با قطعات اورجینال + کارانتی تا 12 ماه + هزینه مقرون به‌صرفه توسط تعمیرکار متخصص و مجرب آی پی امداد در محل مشتریان ارائه می شود.

5/5

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی در کرج

تعمیر لوازم خانگی تان را به متخصصین با تجربه آتاسرویس بسپارید

یکی از خدماتی که توسط نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی در کرج، یعنی آتا سرویس انجام می شود نصب، تعمیر و سرویس ماشین ظرفشویی شما می باشد. با توجه به برند ماشین ظرفشویی خود می توانید از آتا سرویس بخواهید تعمیرکار متخصص آن برند را برای خدمت در محل اعزام کند. در صورتی که ماشین ظرفشویی شما به مشکلاتی نظیر تمیز نشستن، برفک زدن، آب پس داد، بسته نشدن درب و ... برخورده است می بایست با نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی در کرج تماس بگیرید و درخواست تعمیرکار نمایید. تمامی خدمات این مجموعه همراه با گارانتی ارائه می شود و می توانید با خیال آسوده از خدمات آن استفاده کنید.

ارتباط با متخصصین آتاسرویس
در صورتی که احتیاج به تعمیر لوازم خانگی تان دارید با متخصصین ما ارتباط برقرار کنید

شما میتوانید فرم درخواست تعمیر کار با پر کرده تا تیم متخصص ما برای مشاوره با شما تماس بگیریند

فرم درخواست تعمیرکار ماشین ظرفشویی در کرج

تعمیر ماشین ظرفشویی در کرج

یکی از مهمترین خدماتی که برای تعمیر ماشین ظرفشویی در کرج ارائه می شود، تشخیص سریع و دقیق خرابی لوازم خانگی می باشد. تیم های تخصصی ما از تجربیات و دانش فنی خود برای تشخیص سریع مشکلات و ارائه راهکارهای لازم استفاده می کنند. این اقدامات نه تنها زمان تعمیر را به حداقل می رساند، بلکه هزینه های تعمیر را نیز کاهش می دهد. خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی در کرج  شامل تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری، تعویض قطعات یدکی، جلوگیری از مشکلات جدی و نظافت دستگاه می باشد. 

با استفاده از تجهیزات حرفه ای و قطعات جایگزین اصلی تضمین می کند که ماشین ظرفشویی شما پس از تعمیر به بهترین حالت خود باز می گردد. هنگام تعمیر ماشین ظرفشویی خود، رعایت برخی از مراحل اولیه می تواند به بهبود عملکرد آن و جلوگیری از بروز مشکلات در آینده کمک کند. در بخش زیر نکاتی که در طول فرایند تعمیر ماشین ظرفشویی باید رعایت شود بیان شده است:

 • قطع کردن برق و داشتن ایمنی
 • مطالعه کردن دفترچه راهنما
 • تست اولیه دستگاه
 • بررسی کردن منابع برق
 • بررسی کردن شیر ورودی آب
 • بررسی کردن فیلتر ها و سیستم های تصفیه
 • بررسی کردن ناحیه کنترل و تنظیمات
 • استفاده کردن از ابزار های مناسب مثل مولتی متر، پیچ گوشتی، کلید های تنظیمات ، ابزار های تشخیص نشتی و ...
 • تمیز کردن قطعات مهم ماشین ظرفشویی
 • پیگیری تنظیمات تولید کنند
 • مشاوره گرفتن از تکنسین های حرفه ای
 • پشتیبانی و ضمانت داشتن خدمات ماشین ظرفشویی

اگر از خدمات تعمیر حرفه ای استفاده می کنید، از آنها بپرسید که آیا پشتیبانی یا ضمانتی برای تعمیرات انجام شده دارند یا خیر. مطمئن شوید که در صورت بروز مشکلات جدید می توانید با آنها تماس بگیرید. آتا سرویس تمامی خدمات خود را به شما با گارانتی عرضه میکند.

تعمیرگاه مجاز ماشین ظرفشویی در کرج

پیشرفت روزافزون تکنولوژی باعث شده است تعمیر لوازم خانگی تبدیل به یکی از تخصصی ترین رشته ها شود چرا که تمامی لوازم برقی با پیشرفت هایی همراه بوده اند که دیگر تعمیر آن توسط یک فرد مبتدی امکان پذیر نمی باشد. به همین سبب شرکت های تعمیر لوازم خانگی ایجاد شده است که با داشتن کارشناسان مجرب و متعهد در زمینه تعمیر ماشین ظرفشویی فعالیت می کنند. آتا سرویس یکی از شعبه هایی است که برای هر برند ماشین ظرفشویی تعمیرکار مخصوص به خود را دارد. بدین ترتیب گروهی از متخصصین باتجربه گرد هم آمده اند تا بتوانند در زمینه تعمیر ماشین ظرفشویی در کرج خدمات لازم را ارائه دهند.

یکی از مواردی که وجود دارد این است که بسیاری از افراد نمی توانند به هر مرکزی اعتماد کنند و ترجیحا می خواهند از نمایندگی های معتبر خدمات دریافت کنند. اگر ظرفشویی شما خراب شده است پیشنهاد می کنیم به تعمیرگاه مجاز ماشین ظرفشویی در کرج مراجعه کنید تا خدمات خود را همراه با گارانتی دریافت کنید. در صورت بروز هر گونه مشکل می توانید با این تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید و ایراد را مطرح کنید.

باید توجه داشت که گاها خودمان با استفاده  نادرست از دستگاه سبب خراب شدن آن می شویم. مثلا بشقاب ها با پسماند داخل دستگاه می گذاریم، به جای مایع و قرص مخصوص ماشین ظرفشویی از مایع ظرفشویی استفاده می کنیم، بیش از ظرفیت ماشین ظرفشویی درون آن می پینیم و ظرف های طبقه بالایی را قبل از طبقه پایینی از ماشین خارج می کنیم. تمامی مواردی که بیان شد می تواند زمینه ساز بروز مشکل در ظرفشویی شما شود. بهترین راه کمک گرفتن از تعمیرگاه مجاز ماشین ظرفشویی در کرج می باشد.

تعمیرات ظرفشویی شما در محل در کرج

دیگر نگران حمل و نقل ظرفشویی خود برای تعمیر و احتمالا آسیب دیدن آن در مسیر تعمیرگاه یا نمایندگی نباشید. ما سرویس کار را به منزل و محل مورد نظر شما در کرج ارسال خواهیم کرد.

گارانتی سرویس و تعمیرات

اگر خرابی مجدد ماشین ظرفشویی شما از همان مشکلی باشد که شما برای رفع آن با تعمیرگاه آتا سرویس تماس گرفته باشید و کمتر از ۶ ماه از خدمات ما گذشته باشد طبق گارانتی دیبا پشتیبان تعمیر و رفع عیب دستگاه شما رایگان انجام می شود.

تعیین زمان خدمات توسط شما

پس از تماس تلفنی شما با تعمیرگاه و ثبت درخواست تعمیرات ماشین ظرفشویی خود، تعمیرکار ما در سریعترین زمان ممکن با شما تماس گرفته و بعد از هماهنگی طبق زمانی که شما اعلام می کنید جهت ارائه خدمات در محل حاضر در کرج می شود.

تعمیر در سریعترین زمان

مدت زمان تعمیر ماشین ظرفشویی شما بستگی به نوع خرابی آن متغیر می باشد. اما ما با دارا بودن شعبه در کرج این ضمانت را می دهیم که عیب یابی و رفع عیب دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن انجام شود.

مرکز تعمیرات ظرفشویی در کرج

آتا سرویس مرکز تخصصی تعمیر ماشین ظرفشویی در کرج می باشد که سابقه طولانی در این زمینه دارد. تعمیر ظرفشویی خود را با خیال آسوده می توانید به این مرکز بسپارید. آتا سرویس تعمیر تمامی برندها را انجام می دهد. برای درخواست تعمیرکار تنها کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا فرم درخواست تعمیرکار را در سایت پر کنید. در کوتاه ترین زمان ممکن تعمیرکار متخصص به محل شما اعزام می شود.

خدمات تعمیرگاه ماشین ظرفشویی در کرج

 • نصب و راه اندازی ماشین ظرفشویی در کرج
 • تعویض شیر برقی ماشین ظرفشویی در کرج
 • تعویض پمپ تخلیه ماشیین ظرفشویی در کرج
 • تعویض میکرو سوییچ درب ماشین ظرفشویی در کرج
 • تعمیرات برد الکترونیکی ماشین ظرفشویی در کرج
 • تعمیرکردن و تعویض موتور ماشین ظرفشویی در کرج
 • رفع بوی بد ماشین ظرفشویی در کرج
 • رفع آبریزی ماشین ظرفشویی در کرج
 • تعویض لاستیک دور درب ماشین ظرفشویی در کرج
 • متخصص در انواع ظرفشویی ایرانی و خارجی
 • دارای تعمیرکار ظرفشویی دوقلو‌، سطلی‌، در از جلو
 • راه‌اندازی و نصب انواع ظرفشویی
 • عیب‌یابی و رفع مشکل و تعمیر ماشین ظرفشویی در کرج
 • سرویس کامل ظرفشویی
خدمات تعمیرگاه ماشین ظرفشویی در کرج

خدمات تعمیرگاه ماشین ظرفشویی در کرج

برای تعمیر ماشین ظرفشویی در کرج چه باید کرد؟

برای عیب یابی، تعمیر و رفع مشکلات دستگاه های ظرفشویی بهتر است با مراکز مورد تایید و مجازی که برای این کار مشغول به کارند تماس گرفت و پس از مشاوره و راهنمایی، نسبت به تعمیر اقدام کرد. اگر ساکن شهر کرج و محدوده استان البرز هستید، آتا سرویس که سال هاست به عنوان اصلی ترین نمایندگی مجاز و معتبر تعمیر ماشین ظرفشویی در کرج فعالیت می کند، می تواند مشکل شما را به خوبی حل کند. از جمله مهم ترین مزایای تعمیرگاه آتا سرویس که آن را به یکی از بهترین نمایندگی های تعمیر ماشین ظرفشویی در کرج تبدیل می کند می توان به موارد زیر اشاره کرد:

ویژگی های تعمیرگاه ماشین ظرفشویی در کرج

استفاده از کارشناسان متخصص: تعمیرگاه آتا سرویس با بهره گیری از کارشناسان متخصص و متعهد در زمینه تعمیر ماشین ظرفشویی در کرج خدمات ارائه شده خود را از نظر کیفی تضمین می کند. این کارشناسان می توانند به خوبی ظرفشویی شما را عیب یابی کنند و نسبت به تعمیر آن اقدام کنند.

اطلاعات بیشتر: علت کدر شدن ظروف در ماشین ظرفشویی چیست؟

تعمیرات با سرعت بالا: کارشناسان مجموعه آتا سرویس به دلیل تجربه کاری بالایی که دارند تعمیرات دستگاه شما را در کوتاه ترین زمان انجام می دهند. همچنین خدمات این مجموعه با هماهنگی کارفرما صورت می گیرد و در زمان تعیین شده توسط شما تعمیرکار اقدام به حضور می کند.

تعمیر در محل: یکی از مشکلات اساسی به هنگام خراب شدن لوازم خانگی این است که امکان جابجایی آن وجود ندارد چرا که وزن بالایی دارند و ممکن است به هنگام جابجایی آسیب جدی به آن ها وارد شود. به همین سبب فرایند تعمیر ماشین ظرفشویی در کرج در محل صورت می گیرد. بدین ترتیب مشتریان با خیال آسوده می توانند خدمات مورد نیاز خود را در منزل دریافت کنند.

تعمیر ماشین ظرفشویی در محل در کرج

خدماتی که توسط مجموعه آتا سرویس ارائه می شود شامل تمامی بخش های البرز و کرج می باشد. شما می توانید برای دریافت خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی در مهرشهر، گوهردشت، عظیمیه، جهانشهر، فردیس، ملارد و ... با شماره های درج شده تماس بگیرید و درخواست اعزام تعمیرکار داشته باشید.

رایج ترین خرابی ها در تعمیر ماشین ظرفشویی

نیاز به شستن ظرف ها یک نیاز روزمره است و به همین دلیل، ماشین های ظرفشویی کاربرد بسیار زیادی دارند و اکثر شرکت ها ماشین های ظرفشویی متناسب با این حجم بالای مصرف ساخته اند و کار خود را به بهترین شکل انجام می دهند؛ اما با این حال، مانند هر وسیله پر مصرف دیگری، این دستگاه ها نیز ممکن است دچار اختلالاتی شوند و کار خود را به درستی انجام ندهند. در این شرایط نیاز به بررسی و تعمیرات جزیی یا کلی ماشین ظرفشویی وجود خواهد داشت.

کارشناسان تعمیرگاه آتا سرویس، که به عنوان یکی از شاخص ترین مراکز تعمیر ماشین ظرفشویی در کرج و استان البرز فعالیت می کند با تمامی این مشکلات آشنایی دارند؛ این کارشناسان ضمن داشتن تخصص بالا و تجربه کاربردی در زمینه تعمیر و عیب یابی ماشین های ظرفشویی، می توانند به خوبی شما را در زمینه استفاده از ماشین ظرفشویی راهنمایی کنند و پاسخگوی سوالات شما باشند.

 • کار نکردن ماشین ظرفشویی

اگر ماشین ظرفشویی روشن نشود یا کار نکند، موجب نگرانی زیادی در مصرف کننده ها می شود. روشن نشدن و کار نکردن ظرفشویی می تواند به دلایل متعددی باشد. اولین دلیل وجود مشکل در اتصال به پریز برق و جریان الکتریسیته است. از دلایل دیگر می توان به خراب شدن قفل درب دستگاه و بسته نشدن درب اشاره کرد. در این شرایط نیز دستگاه شروع به کار نمی کند.

تعمیر ماشین ظرفشویی در محل در کرج

تعمیر ماشین ظرفشویی در محل در کرج

هم چنین وجود اختلال در تایمر ماشین ظرفشویی نیز می تواند در این زمینه نقش داشته باشد. از جمله دلایل دیگر که تخصصی تر هستند، اختلال در فیوز حرارتی، سلکتور دستگاه و رله استارت را می توان نام برد. همان طور که مشخص است، دلیل چنین مشکلی می تواند یک امر جزیی یا یک مشکل تخصصی باشد. بنابراین بهترین کار استفاده از کمک کارشناسان تعمیر است .

 • وجود نشتی آب در ماشین ظرفشویی

از جمله مشکلات بسیار رایج و البته بسیار آسیب زا برای ماشین های ظرفشویی، آبریزش دستگاه یا همان نشتی دادن آب از دستگاه است. نشانه چنین مشکلی وجود آب در حین فرآیند شستشو در محل قرار گرفتن ماشین است.

از اصلی ترین دلایل وجود نشتی آب در ماشین ظرفشویی می توان به این موارد اشاره کرد: خراب شدن واشر لاستیکی دستگاه و بستی که دور درب وجود دارد؛ پارگی یا مسدود شدن شلنگ مخصوص تخلیه آب؛ خرابی پمپ دستگاه.

 • بوی نامطبوع در داخل دستگاه ماشین ظرفشویی

از مشکلات آزار دهنده دیگر در رابطه با ماشین های ظرفشویی می توان به بوی بد و نامطبوع در داخل دستگاه اشاره کرد. به این مشکل باید فورا رسیدگی کرد چرا که بی توجهی به آن فقط روند آن را بدتر و شدید تر می کند.

اصلی ترین دلیل برای این مشکل، اختلال در فیلتر دستگاه است. مسدود شدن فیلتر دستگاه می تواند موجب باقی ماندن ذرات غذای روی ظروف شود. با توجه به مرطوب بودن محیط داخلی دستگاه، این امر زمینه ساز فساد و رشد باکتری ها می گردد؛ نتیجه آن که بوی نامطبوعی در دستگاه پدید می آید.

 • شستشوی ناقص یا تمیز نشدن ظرف ها

این مشکل که می تواند زحمت زیادی را برای مصرف کننده ایجاد کند، ناشی از تمیز نبودن خود دستگاه است. برای رفع این مشکل باید پسماندها، ذرات غذایی باقی مانده و هر گونه آلودگی محیط داخلی دستگاه را برطرف نمایید. اگر پودر یا مایع شوینده غیراستانداردی در داخل دستگاه ریخته شود هم فرآیند تمیز شدن ظروف دچار مشکل می شود. هم چنین فشار کم آب و اختلال در عملکرد بازوهای آبپاش (اسپری) می تواند دلیلی بر شستشوی ناقص ظروف باشد.

همان طور که گفته شد، بسیاری از این مشکلات به دلایل فنی و تخصصی به وجود می آیند. برای رفع این گونه مشکلات، بهترین کار مراجعه به کارشناسان و متخصصان این حوزه است. در همین راستا، متخصصان با تجربه مرکز کرج سرویس، نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی در کرج آماده خدمت رسانی و رفع مشکلات دستگاه شما هستند.

مرکز تعمیرات ماشین ظرفشویی در کرج

مرکز تعمیرات ماشین ظرفشویی در کرج  یکی از مهمترین خدمات در زمینه سرویس لوازم خانگی بشمار می رود. با انتخاب تیم های تخصصی تعمیر و رعایت توصیه های فنی می توانید حداکثر بهره را از ماشین ظرفشویی خود ببرید. آگاهی از مشکلات رایج و نگهداری و تعمیرات منظم، عمر ماشین ظرفشویی شما را افزایش داده و هزینه های اضافی را به حداقل می رساند. به همین دلیل توجه به این نکات هنگام سرویس ماشین ظرفشویی بسیار مهم است. آتا سرویس متخصص در تعمیر ماشین ظرفشویی شماست و بهترین خدمات را در شهریار به شما ارائه می دهد.

بهترین تعمیرکار ماشین ظرفشویی در کرج

احتمالا هر کدام از ما تجربه ناموفقی از تعمیر لوازم برقی توسط تعمیرکاران ناتوان داشته ایم. به همین دلیل تعمیر اصولی و صحیح لوازم برقی توسط افراد مجرب و حرفه ای ضروری است. ماشین ظرفشویی نیز از این قاعده مستثنی نیست و به دلیل تکنولوژی پیچیده ای که در طراحی آن به کار رفته است، در صورت خرابی باید توسط تکنسین مجرب تعمیر شود. ویژگی های تعمیرکار ماشین ظرفشویی در کرج  آتا سرویس به شرح زیر است:

 • داشتن دانش و مهارت کافی در زمینه تعمیر ماشین ظرفشویی.
 • استفاده از تجهیزات مناسب و قطعات یدکی اصلی و با کیفیت.
 • اصول اخلاقی را رعایت کنید و کار را با صداقت و درستی کامل انجام دهید.
 • انجام تعمیرات تحت گارانتی به گونه ای که در صورت خرابی مکرر دستگاه بصورت رایگان تعمیر شود.
 • وقت شناسی و فداکاری یکی دیگر از ویژگی های مهم تعمیرکار ماشین ظرفشویی در مرکز تعمیر امداد لوازم است.

اطلاعات بیشتر: علت خاموش شدن ماشین ظرفشویی حین کار چیست؟

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی در کرج

کلیه خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی در کرج توسط شرکت آتا سرویس ارائه می شود. از تعمیرات جزئی تا تعمیرات اساسی، در مواقعی که نیاز به تعویض باشد، فقط از قطعات یدکی اصلی کارخانه استفاده می شود. خدمات ما شامل:

 • تعمیر و یا تعویض المنت هیتر ظرفشویی
 • تعویض قفل درب ظرفشویی و سوئیچ آن
 • تعویض شیر برقی ورودی آب
 • تعویض نوار لاستیکی دور درب
 • تعمیر پمپ تخلیه ظرفشویی و یا تعویض با پمپ تخلیه فابریک
 • تعویض فیلتر پمپ
 • تعویض بازوهای آبپاش
 • تعمیر و تعویض برد الکترونیکی ظرفشویی
 • تعویض موتور مقسم آب
 • تعمیر و تعویض موتور ظرفشویی
 • تعویض شیر برقی ظرفشویی
 • سرویس و جرم گیری ظرفشویی

برای تعمیر برد ماشین ظرفشویی در کرج می توانید روی لینک کلیک کنید و اطلاعات لازم را کسب کنید.

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی در کرج

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی در کرج  کمترین هزینه ممکن را دارد. ملاک اعلام هزینه تعمیرات در سرویس تعمیرات لوازم خانگی، لیست قیمت مصوب اتحادیه تعمیرکاران ماشین ظرفشویی است که بر اساس آن حداقل هزینه ممکن را پرداخت خواهید کرد. همچنین در صورت درخواست شما فاکتور رسمی با مشخصات لازم صادر خواهد شد. آتا سرویس مطمئن ترین و مجرب ترین خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی در کرج به شما ارائه می دهد.