خدمات, ماشین ظرفشویی

 ارورهای ماشین ظرفشویی آاگ + روش رفع

 ارورهای ماشین ظرفشویی آاگ

تشخیص ارورهای ماشین ظرفشویی آاگ به چه صورت می باشد ، برای اینکه بتوانید با ماشین ظرفشویی آاگ کار کنید و یک شست و شوی آسان با بهترین کاربرد های آاگ داشته باشید باید درباره ارورهای ماشین ظرفشویی آاگ اطلاعات کسب کنید تا بدانید در چه مواقعی ماشین ظرفشویی آاگ ارور داده و شما نمی توانید از آن استفاده کنید. لازم به ذکر است زمانی که شما ماشین ظرفشویی آاگ را خریداری خواهید کرد دفترچه راهنمای آن در رابطه با ارورهای ماشین ظرفشویی آاگ برای شما توضیحاتی را داده است که شما در مواقعی که به ارور بر بخورید بتوانید آن را حل کنید.

در دنیای امروزه ماشین های ظرفشویی دارای پیشرفت های بسیاری بوده اند که از جمله این پیشرفت ها در صفحه نمایش آنها است که ارور ها را نشان می دهد تا شما بتوانید به راحتی آن را تشخیص دهید. برای حل مشکل می توانید جهت تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ در تهران به آتابوش مراجعه کنید.

ارورهای ماشین ظرفشویی آاگ

ارور به معنای نشان دادن خطاهایی است که ماشین ظرفشویی در زمان کار کردن به مشکلاتی برمیخورد و صفحه نمایش آن را نشان خواهد داد تا ماشین ظرفشویی شما بیشتر دچار خرابی و حتی از کار افتادن نشود. ارورهای ماشین ظرفشویی آاگ در مدل های مختلفی از این ماشین ظرفشویی وجود دارد و دارای تنوع بسیاری است. هر کدام از این ارور ها نشان دهنده این است که یکی از بخش ها و قطعات داخلی ماشین ظرفشویی دچار مشکل شده است و باید مشکل آن را رفع کنید. اگر شناخت کافی را نسبت به ارورهای ماشین ظرفشویی آاگ داشته باشید می توانید مشکل و خطا های آن را تشخیص داده و با تکنسین های ماهر در تماس باشید. 

ارورهای ماشین ظرفشویی آاگ

ارورهای ماشین ظرفشویی آاگ

لیست ارورهای ماشین ظرفشویی آاگ

ارورهای ماشین ظرفشویی آاگ در هر مدل این دستگاه مختلف است و همه ی این ارور ها در آخر قصد دارند اختلالات و خرابی های داخلی ماشین ظرفشویی را از بین ببرند. درست است که این کار تخصص می خواهد اما داشتن مهارت در این زمینه و عیب یابی این ارور ها بسیار مهم است و شناخت آن ها میتواند از بروز خطاهای بیشتر جلوگیری کند. لازم به ذکر است برخی از این ارور ها قابل رفع میباشد اما بعضی را باید حتما از مهارت و تجربه کافی یک تکنسین برق استفاده شود.

ارور i10 در ماشین ظرفشویی آاگ

این کد خطا که در ماشین ظرفشویی F66702 AAG است که نشان دهنده ایراد یا مشکل در سیستم تامین آب است. برای رفع کردن این خطا، ابتدا شیر ورودی،  شیلنگ و شیر برقی را کامل  بررسی کرده  و همچنین مطمئن شوید که آب خانه وصل است.

ارور i20 در ماشین ظرفشویی آاگ

از دیگر ارورهای ماشین ظرفشویی آاگ مدل F66702 می توان به i20 اشاره کرد. این کد خطا زمانی اتفاق  می افتد  که مشکلی در تخلیه دستگاه وجود داشته باشد. شلنگ تخلیه را به طور کامل بررسی کنید و هرگونه انسداد را در آن پاک کنید. در صورت سالم بودن شلنگ، لازم است پمپ تخلیه را بررسی کرده و در صورت لزوم آن را تعمیر یا تعویض کنید. بررسی وضعیت موتور پمپ تخلیه و اتصالات آن نیاز به تخصص دارد و بهتر است به افراد متخصص در این زمینه واگذار شود.

ارور i30 در ماشین ظرفشویی آاگ

از ارورهای ماشین ظرفشویی آاگ مدل های F99719W0P و F66702 می توان به کد خطای i30 اشاره کرد که نشان دهنده وجود نشتی آب است. ضمناً در مواقعی که آب به دلایل مختلف در انتهای دستگاه نشست کرده باشد، این خطا نیز ظاهر می شود. برای رفع این خطا، تمام قطعات و همچنین شلنگ تخلیه و غیره را به دقت بررسی کنید و به دنبال نشتی باشید. در صورتی که دستگاه نشتی نداشت اما این کد خطا نمایش داده شد با متخصصین در زمینه تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ تماس بگیرید.

ارور i30 در ماشین ظرفشویی آاگ

ارور i30 در ماشین ظرفشویی آاگ

ارور i40 در ماشین ظرفشویی آاگ

یکی از رایج ترین ارورهای ماشین ظرفشویی آاگ که در مدل F66702 رخ می دهد، i40 است. یکی از دلایل اصلی ایجاد این کد ارور ، نقص در سیستم هیدرواستاتیک است. وضعیت هیدرواستات را به طور کامل بررسی کنید و در صورت لزوم قطعات را تعویض کنید.

علاوه بر این، اگر دستگاه نشت داشته باشد، این ارور ممکن است رخ دهد. البته ارورهای i40 در مدل های دیگر ماشین ظرفشویی آاگ  نیز رخ می دهد و دلایل مختلفی برای این امر وجود دارد. چنین ارورهایی در ماشین ظرفشویی آاگ  باید توسط متخصصان و با بررسی وضعیت قطعات مختلف برطرف شود.

ارور i50 در ماشین ظرفشویی آاگ

اگر در مدل F66702 با این ارور مواجه شدید پمپ حرارتی ایراد دارد. برای رفع ایراد باید موتور پمپ حرارتی را بررسی کرد و در صورت نیاز آن را تعمیر و تعویض کرد. علاوه بر این، ممکن است دلایل دیگری برای رخ دادن این ارور در مدل های دیگر وجود داشته باشد. به همین دلیل از آنجایی که این ارور یکی از خطرناک ترین ارورهای ماشین ظرفشویی آاگ است، بهتر است به محض بروز آن با مراکز تخصصی تعمیر تماس بگیرید.

ارور C1 در ماشین ظرفشویی آاگ

کد خطای C1 در ماشین ظرفشویی آاگ  به معنی مشکل در ورود آب به ماشین است. برای حل این مشکل، به سادگی فیلتر را تمیز کنید یا در صورت لزوم آن را با یک قطعه کاربردی جایگزین کنید.

ارور C2 در ماشین ظرفشویی آاگ

از دیگر ارورهای رایج در ماشین ظرفشویی Electrolux Favorit 80800 ECO و F99719W0P می توان به C2 اشاره کرد. این ارور زمانی رخ می دهد که دستگاه به درستی تخلیه نشده باشد. برای رفع مشکل، ابتدا شلنگ تخلیه را به طور کامل بررسی کنید و هرگونه گرفتگی را از بین ببرید.

ارور C3 ماشین ظرفشویی آاگ

یکی از رایج ترین ارورهای ماشین ظرفشویی آاگ مربوط به C3 است. این خطا به این معنی است که سیستم جلوگیری از نشتی فعال شده و بنابراین نیاز به دانش تخصصی برای تعمیر آن است.

ارور C0 در ماشین ظرفشویی آاگ

نمایش ارور C0 روی صفحه ماشین ظرفشویی نشان می دهد که اتصالات داخلی دستگاه قطع شده است. برای رفع مشکل باید سیستم داخلی دستگاه به طور کامل بررسی و اتصالات تعمیر شود.

ارور AL4 در ماشین ظرفشویی آاگ

این ارور ها در مدل های F99719W0P ماشین ظرفشویی آاگ  ظاهر می شود و به معنای نشتی آب است. علاوه بر این، تجمع آب در پایین دستگاه نیز می تواند در بروز این خطا نقش داشته باشد. نشتی را پیدا کنید و مشکل را برطرف کنید. در صورت عدم نشتی و نمایش این کد خطا در دستگاه با متخصص در این زمینه تماس بگیرید.

ارور چشمک زدن دکمه Drynig در ماشین ظرفشویی آاگ

اگر در میان کار با ارورهای ماشین ظرفشویی آاگ روبه رو شدید، به معنی گرفتگی سیفون است. سیفون را باز کنید، مواد جمع شده در مسیر آن را خالی کنید و سپس دستگاه را روشن کنید.

چشمک زدن دکمه end در ماشین ظرفشویی آاگ

اگر به دلایل مختلف مانند گرفتگی لوله ها و فیلترهای کثیف آب وارد دستگاه نشود، دکمه END چشمک می زند. مسیر خطوط لوله را بررسی کنید و در صورت لزوم فیلتر را تمیز یا تعویض کنید.

نحوه رفع ارور ماشین ظرفشویی آاگ

نحوه رفع ارور ماشین ظرفشویی آاگ

نحوه رفع ارور ماشین ظرفشویی آاگ

آاگ جز معتبرترین برندهای تولید کننده لوازم خانگی است که محصولات آن از کیفیت بالایی برخوردار بوده و از نظر سیستم داخلی دارای پیچیدگی هایی می باشد. آتابوش  یکی از معتبرترین تعمیرگاه های ماشین ظرفشویی است که تعمیرات لازم را با استفاده از قطعات اصلی انجام می دهد. مکانیک های این مجموعه در تمامی مناطق تهران حضور دارند و بلافاصله پس از تماس به محل اعزام می شوند. برای اطلاعات بیشتر و ثبت درخواست و بهره مندی از مشاوره رایگان می توانید با شماره ما در تماس باشید.

در بسیاری از موارد این مشکل (ارورهای ماشین ظرفشویی آاگ)  پس از نمایش پیغام خطا و ریست کردن دستگاه قابل حل است. نمایش ارور ها در ماشین ظرفشویی آاگ می تواند به دلایل زیر باشد: گرم نشدن آب، کم بودن فشار آب یا وجود انسداد هنگام باز و بسته کردن درب دستگاه اگر این بررسی ها را انجام داده اید و مشکل شما حل نشد، باید در اسرع وقت از یک مکانیک یا تکنسین مجرب برای حل ارورهای ماشین ظرفشویی آاگ کمک بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *