خدمات, ماشین ظرفشویی

ارورهای ماشین ظرفشویی کنوود

رفع ارورهای ماشین ظرفشویی کنوود

شماره تماس های شعب مختلف آتاسرویس

قبل از تعمیر ماشین ظرفشویی خود باید توضیح مختصری در مورد علت و نحوه رفع ارورهای ماشین ظرفشویی کنوود داشته باشید تا بتوانید به درستی معنی و مفهوم این مشکل را در سیستم درک کنید. در این مقاله از آتا سرویس همراه ما باشید تا اطلاعات لازم را به شما عزیزان ارائه دهیم. برای تعمیر و یا دریافت خدمات می توانید به نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود مراجعه کنید.

ارورهای ماشین ظرفشویی کنوود

ارور با زبان ماشین ظرفشویی شما مطابقت دارد. اگر در هر قسمتی از سیستم مشکلی وجود داشته باشد، بدون نیاز به بررسی کل سیستم، محدودیت های مشکل را به شما نشان می دهد. صفحه دیجیتال ماشین ظرفشویی می تواند اطلاعات زیادی در مورد وضعیت ماشین ظرفشویی به شما بدهد. ارورهای ماشین ظرفشویی نشان دهنده مشکل ماشین ظرفشویی است. لیست ارورهای ماشین ظرفشویی کنوود را مرور کنید تا ببینید چه مشکلاتی را نشان می دهند. دانستن معنی هر کد به شما کمک می کند تا مشکل را شناسایی کرده و سریعتر آن را برطرف کنید. با آتا سرویس همراه باشید.

ارور F1 ماشین ظرفشویی کنوود

از جمله ارورهای ماشین ظرفشویی کنوود که با آن مواجه می شوید کد F1 است. این کد نشان دهنده نشتی آب از درب دستگاه است و دلایل زیادی برای وقوع آن وجود دارد. یکی از دلایل اصلی این مشکل خرابی و گرفتگی شیلنگ تخلیه است.

ارور F2 ماشین ظرفشویی کنوود

ارور F2 در ماشین ظرفشویی کنوود به این معنی است که ماشین ظرفشویی به درستی یا کامل تخلیه نمی شود. مواردی مانند گرفتگی و مسدود شدن شیلنگ های تخلیه و گرفتگی سطوح بالای فیلترها می تواند به این مشکل کمک کند. شلنگ و فیلتر را بررسی کنید و انسداد را برطرف کنید.

ارور F3 ماشین ظرفشویی کنوود

اگر روی صفحه ماشین ظرفشویی کنوود ارور  F3 مشاهده کردید، به این معنی است که آب دستگاه مشکل دارد. یکی از مهمترین دلایل این مشکل خرابی شیر برقی است. البته اکثر مدل های ماشین ظرفشویی کنوود به جای شیر برقی از آکواستاپ استفاده می کنند. وضعیت این قطعه را بررسی کنید و در صورت تجربه آن را تعمیر یا تعویض کنید.

ارورهای ماشین ظرفشویی کنوود

ارورهای ماشین ظرفشویی کنوود

ارور F5 ماشین ظرفشویی کنوود

اگر سطح آب در مخزن ماشین ظرفشویی کمتر از مقدار استاندارد باشد، ارور f5 نمایش داده می شود. در بیشتر موارد علت اصلی این مشکل باز نبودن شیر آب یا کم بودن فشار است که به راحتی قابل حل است. اگر مشکل از فشار آب نیست، خرابی برد الکترونیکی ممکن است دلیلی باشد که تعمیر آن کاملاً تخصصی است.

ارور F6 ماشین ظرفشویی کنوود

ارور F6 نشان دهنده نقص عملکرد سنسور دمای دستگاه است. ابتدا وضعیت سنسور را بررسی کنید و در صورت لزوم آن را با قطعه جدید تعویض کنید. البته گاهی اوقات علت این ارور یک برد معیوب است.

ارور F7  ماشین ظرفشویی کنوود

از دیگر ارورهای ماشین ظرفشویی کنوود می توان به F7 اشاره کرد که با افزایش بیش از حد سطح آب در دستگاه همراه است. در بیشتر موارد، علت اصلی این ارور ممکن است خرابی ترموستات باشد. ترموستات را بررسی کنید و در صورت لزوم آن را تعویض کنید.

ارور F8 ماشین ظرفشویی کنوود

اگر دمای آب پایین بیاید و ظروف کثیف باشند، ارور F8 روی صفحه ماشین ظرفشویی کنوود ظاهر می شود. علت اصلی این مشکل ممکن است خرابی المنت گرمایشی باشد. بخاری را بررسی کنید و در صورت لزوم آن را تعویض کنید. البته خرابی برد نیز می تواند به این مشکل کمک کند.

ارور F9 ماشین ظرفشویی کنوود

نصب ماشین ظرفشویی کنوود روی یک طبقه ناهموار ممکن است در ایجاد این ارور نقش داشته باشد. رفع این کد بسیار آسان است: فقط ماشین ظرفشویی را کمی حرکت دهید.

رفع ارورهای ماشین ظرفشویی کنوود

رفع ارورهای ماشین ظرفشویی کنوود

ارور FE ماشین ظرفشویی کنوود

یکی از تخصصی ترین کدهای ارور ماشین ظرفشویی کنوود FE است. این کد به دلیل نقص کارت الکترونیکی است که رفع آن نیاز به تخصص دارد.

ارور E4 ماشین ظرفشویی کنوود

ارور E4 در ماشین ظرفشویی کنوود نشان دهنده نشتی و سرریز آب از آن است. دریچه های ورودی و خروجی را به طور کامل بررسی کنید و در صورت لزوم آنها را تعمیر یا تعویض کنید.

رفع ارورهای ماشین ظرفشویی کنوود

کنوود یکی از برندهای خارجی در زمینه تولید لوازم خانگی است که مدل های متنوعی از محصولات خود را عرضه می کند. با توجه به اهمیت زیاد استفاده از قطعات یدکی اورجینال در تعمیر لوازم خانگی، بهترین راه حل استفاده از خدمات خدماتی مطمئن در این زمینه خواهد بود. آتا سرویس یکی از مراکز معروف تعمیرات لوازم خانگی است که از قطعات اورجینال استفاده می کند و تضمین کیفیت را ارائه می دهد. لازم به ذکر است این مجموعه از طریق راه های ارتباطی درج شده در پایین صفحه وب سایت نیز مشاوره رایگان ارائه می دهد.

ما عزیزان می توانید برای مشاوره رایگان و پر کردن فرم درخواست تکنسین به وب سایت آتا سرویس مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *