خدمات, ماشین لباسشویی

ارورهای ماشین لباسشویی آاگ

ارور C3 ماشین لباسشویی آاگ

شماره تماس های شعب مختلف آتاسرویس

آشنایی با ارورهای ماشین لباسشویی آاگ جز اطلاعاتی است که شما عزیزان باید قبل از خرید این ماشین لباسشویی بدانید. در این مقاله از آتا سرویس قصد داریم هر یک از ارور های ماشین لباسشویی آاگ را به شما عزیزان توضیح دهیم تا زمانی که با این ارور ها روبه رو میشوید بدانید ایراد از چیست. اگر ماشین لباسشویی آاگ دارید، احتمالاً ارور های آن را دیده اید. بهتر است به دنبال علت ارور ماشین لباسشویی آاگ باشید و مشکل را به طور کامل برطرف کنید. اگر چیزی در مورد این ارور ها نمی دانید یا به دفترچه راهنمای دستگاه خود دسترسی ندارید، با ما همراه باشید.

برای حل مشکل با نمایندگی تعمیر لباسشویی در تهران همراه باشید.

چرا ماشین لباسشویی ارور می دهد؟

قبل از اینکه به سراغ ارور های ماشین لباسشویی آاگ برویم باید بدانید که چرا ماشین لباسشویی ارور میدهد؟ وقتی ماشین لباسشویی شما شروع به بوق زدن می کند و نمادی متشکل از اعداد و حروف روی صفحه ظاهر می شود، به این معنی است که یکی از قسمت های ماشین لباسشویی شما مشکل دارد.

ارور ها در واقع آلارمی هستند که به شما اطلاع می دهند که مشکلی در دستگاه شما وجود دارد و زمانی به شما نمایش داده می شود که بخشی از دستگاه معیوب باشد یا بخشی از ماشین لباسشویی شما قادر به انجام وظیفه خود نباشد. دانستن معنی ارور های ماشین لباسشویی به شما کمک می کند تا در صورت بروز مشکل اقدام مناسبی انجام دهید. در این مقاله لیستی از ارور های ماشین لباسشویی آاگ و نحوه رفع آنها ارائه شده است.

بررسی ارور های ماشین لباسشویی آاگ

ماشین لباسشویی های آاگ از یک صفحه نمایش کوچک برای راهنمایی کاربر در انتخاب برنامه شستشو و تنظیمات استفاده می کنند. هنگامی که مشکلی رخ می دهد، برد دستگاه با استفاده از یک ارور که شامل حروف و اعداد انگلیسی است، کاربر را از طیف وسیعی از مشکلات مطلع می کند تا روند تشخیص و رفع مشکل را کوتاه کند.

ارور های ماشین لباسشویی آاگ

به همین دلیل است که دانستن معنای هر ارور ماشین لباسشویی آاگ بسیار مهم است تا بتوانید سریعتر آن را برطرف کنید. لازم به ذکر است که ارور ها در هر مدل ماشین لباسشویی متفاوت بوده و با یکدیگر تفاوت دارند. اما ما در این مقاله از آتا سرویس مقاله شما را با رایج ترین ارور های ماشین لباسشویی آاگ آشنا می کند:

ارور E10 ماشین لباسشویی آاگ

این ارور مربوط به ورودی لباسشویی میباشد و به شما عدم ورود آب به داخل لباسشویی را اطلاع خواهد داد. برای رفع این مشکل باید تمام قطعات مربوط به این قسمت مانند شیر برقی آب و شیلنگ ورودی و... را بررسی کنید اگر مشکل رفع نشد با آتا سرویس در تماس باشید.

ارور E20 ماشین لباسشویی آاگ

این ارور مربوط به مشکل خروج آب از دیگ به فاضلاب است. دلایل بسیار زیادی برای این مشکل وجود دارد اما مهم ترین دلیل این ارور فیلتر ، شیلنگ خروجی و فاضلاب است که باید بررسی شود. این مشکل باعث می شود آب درون لباسشویی نیاید.

ارور E22 ماشین لباسشویی آاگ

این ارور یکی دیگر از ارور های ماشین لباسشویی آاگ است مه به پرشدن لباسشویی با آب مربوط می شود. خرابی شیر برقی سنسور آب و شیلنگ ورودی هم مهمترین دلیل بروز این ارور است.

ارور E23 ماشین لباسشویی آاگ

این ارور برای خرابی پمپ تخلیه اشاره دارد و آب داخل دیگ میماند. دلیل این ارور اکثرا برای نیم سوز شدن پمپ می باشد و یا گرفتگی آن با آشغال های موجود در آب. این ارور باعث میشود ماشین لباسشویی اب تخلیه نکند.

ارور E30 EFO ماشین لباسشویی آاگ

این ارور زمانی نشان داده میشود که عوامل داخلی کف ماشین لباسشویی به مشکل بخورد. مشکل اصلی این ارور نشتی آب در کف دستگاه می باشد.

ارور E50 ماشین لباسشویی آاگ

این ارور ماشین لباسشویی آاگ زمانی نمایش داده میشود که مشکل مربوط به موتور باشد و اساسی به تعمیر نیاز باشد در این صورت باید با تکنسین های حرفه ای در ارتباط باشید. مجموعه آتارسرویس در این مشکل همراه شما خواهد بود.

ارور E50 ماشین لباسشویی آاگ

ارور E60 ماشین لباسشویی آاگ

اگر هیتر و یا المنت ماشین لباسشویی به مشکل بر بخورد این ارور نشان داده خواهد شد که باعث میشود آب لباسشویی گرم نشود این موقع است که ماشین از حالت شست و شو خارج میشود و دستگاه متوقف خواهد شد.

ارور E80 ماشین لباسشویی آاگ

این ارور بسیار مهم میباشد که مربوط به برد دستگاه است. برد دستگاه مانند مغز انسان عمل میکند و تمام دستورات لازم را به بقیه اجزای ماشین لباسشویی میرساند اگر برد دچار مشکل شود دستگاه شما فلج خواهد شد و اقداماتدلازم را انجام نخواهد داد. در این صورت باید با یک تکنسین در تماس باشید.

ارور E90 ماشین لباسشویی آاگ

این ارور هم مانند ارور e80 میباشد و مربوط به بد است. اگر این ارور را مشاهده کردید با آتا سرویس در تماس باشید. ما تکنسین های حرفه ای خود را در کم ترین زمان ممکن برای شما عزیزان ارسال میکنیم.

ارور E9F ماشین لباسشویی آاگ

این ارور ماشین لباسشویی آاگ مربوط به اتصال بین برد اصلی و برد اینورتر می شود. از جمله مشکلاتی که باعث اتصالی می شود بالابودن نوسان برق است که این ارور نیاز به بررسی تخصصی دارد. باید با تکنسین های باتجربه تماس بگیرید و اقدام به کمک کنید.

ارور C1 ماشین لباسشویی آاگ

این ارور به ورود آب به داخل دستگاه مربوط است. برای رفع این ارور باید به فشار آب شهری توجه کرد و یا شیلنگ ورودی را چک کنید.

ارور C2 ماشین لباسشویی آاگ

یکی دیگر از ارور های ماشین لباسشویی آاگ خراب شدن پمپ تخله میباشد که باعث ارور c2 میشود. این ارور بر روی نمایشگرهای Lavamat نمایش داده میشود.

ارور C3 ماشین لباسشویی آاگ

این ارور به باز نشدن درب لباسشویی به علت فعال بودن میکروسوئیچ اشاره دارد. برای رفع این ارور باید عملکرد پمپ تخلیه و برد را بررسی کنید.

ارور C3 ماشین لباسشویی آاگ

ارور C5 ماشین لباسشویی آاگ

ارور c5یکی دیگر از ارور های ماشین لباسشویی آاگ میباشد که به داغ بودن بیش از حد لباسشویی مربوط میشود. در این حالت شما باید عملکرد هیتر و موتور یا سنسور دما را بررسی کنید.

ارور C7 ماشین لباسشویی آاگ

این ارور در صورتی نشان داده میشود که هیتر یا المنت لباسشویی شما به مشکل بر برخورد و و در این حالت شما باید هیتر را بررسی کنید و اگر متوجه مشکل نشدید با تکنسین مجرب در تماس باشید.

ارور C8 ماشین لباسشویی آاگ

وقتی سنسور دمای آب خراب میشود اطلاعات متناقضی به برد در باره دمای آب داده میشود که باعث میشود برد دستورات خود را قطع کرده و ماشین لباسشویی ارور بدهد و فرایند شست و شو را متوقف کند. در این صورت باید با یک تکنسین در تماس باشید.

ارور C9 ماشین لباسشویی آاگ

این کد خطا برای قطعه تاخو در موتور میباشد. برای رفع این مشکل باید با تکنسین های مجرب در تماس باشید.

ارور CB ماشین لباسشویی آاگ

وقتی آب بیش از حد وارد دستگاه میشود این ارور نمایش داده خواهد شد و شما عزیزان برای رفع این مشکل باید عملکرد شیر برقی و سنسور سطح آب را بررسی کنید.

ارور CD ماشین لباسشویی آاگ

این کد خطا زمانی نمایش داده میشود که میکروسوئیچ یا قفل درب خراب است. در صورتی که میتوانید آن را تعمیر یا تعویض کنید انجام دهید و در غیر این صورت با تعمیر کار مجرب در تماس باشید.

ارور CF ماشین لباسشویی آاگ

وقتی تنظیمات ماژول بهم میخورد این ارور نشان داده میشود. برای رفع ان باید برد اصلی دستگاه بررسی شود. برخی موارد هم تعویض کنترل اصلی ماژول قابل حل است.

در این مطلب درباره ارور های ماشین لباسشویی آاگ به بحث پرداخت بسیاری از این ارور ها بسیار مهم هستند و حتما به تعمیرکار حرفه ای و تکنسین با تجربه نیاز دارد. شما عزیزان می توانید برای تعمیر ارور های ماشین لباسشویی آاگ خود به وب سایت آتا سرویس مراجعه کنید و یا با شماره های درج شده در وب سایت تماس حاصل فرمایید. مشاورین ما بهترین و با تجربه ترین تکنسین را برای شما در هر زما و مکان ارسال کرده تا مشکل شما حل شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *