خدمات, ماشین لباسشویی

ارورهای ماشین لباسشویی ال جی

ارورهای ماشین لباسشویی ال جی

شماره تماس های شعب مختلف آتاسرویس

ارورهای ماشین لباسشویی ال جی در واقع نوعی هشدار است و به شما می گوید که دستگاه شما مشکل فنی دارد و باید سریعا برای رفع مشکل اقدام کنید. به طور کلی ارورهای ماشین لباسشویی ال جی را می توان به دو دسته تقسیم کرد: دسته اول ارور هایی هستند که به دلیل خطاهای کاربر ماشین لباسشویی رخ می دهند (مثلاً بستن اشتباه درب ماشین لباسشویی). دسته دوم با مشکلاتی همراه است که به دلیل نقص فنی در ماشین لباسشویی به وجود می آید.

در صورتی که نیاز به تعمیر لباسشویی دارید لازم است که به نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی مراجعه کنید. برای این کار آتا سرویس همراه شماست.

ارورهای لباسشویی ال جی مدل wm-w407

ایرادات زیادی در ماشین لباسشویی ال جی مدل wm-w 470 وجود دارد که برخی از آنها نیاز به تعمیر تخصصی ماشین لباسشویی دارد و برخی به راحتی و بدون اطلاع قابل رفع هستند. از جمله مهمترین این خطاها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 ارور CL ماشین لباسشویی LG

ارور CL ماشین لباسشویی ال جی زمانی رخ می دهد که قفل کودک فعال شود. در برخی موارد ممکن است نشان دهنده گیر کردن قفل کودک باشد و با یک بار باز و بسته کردن قفل به راحتی می توان آن را رفع کرد. همچنین، به سادگی دکمه قفل کودک روی ماشین لباسشویی خود را برای حدود 3 ثانیه فشار دهید تا خطا برطرف شود.

ارور UE ماشین لباسشویی LG

یکی از ارورهای ماشین لباسشویی ال جی که به راحتی قابل حل است UE است. این ارور نشان دهنده تراز نبودن سطح دستگاه است و اغلب همراه با لرزش شدید ماشین لباسشویی رخ می دهد. ماشین لباسشویی را روی یک سطح صاف و هموار قرار دهید و پایه را برای رفع مشکل تنظیم کنید.

ارور SE ماشین لباسشویی LG

یکی از بدترین ارورهای ماشین لباسشویی ال جی، کد خطای SE است. این ارور به دلیل خرابی موتور رخ می دهد و بلافاصله پس از وقوع آن باید دستگاه را خاموش کرد. سپس با مرکز تخصصی تعمیر ماشین لباسشویی آتا سرویس تماس بگیرید.

ارورهای ماشین لباسشویی ال جی

ارورهای ماشین لباسشویی ال جی

ارور OE ماشین لباسشویی LG

ارور OE ماشین لباسشویی ال جی به دلیل مسدود بودن مسیر تخلیه آب نمایش داده می شود. برای رفع این ارور موارد زیر را بررسی کنید:

پمپ تخلیه معیوب است و در صورت لزوم نیاز به تعمیر و تعویض دارد.

شلنگ تخلیه گرفتگی یا شکستگی دارد

فیلتر تخلیه مسدود شده است

برد برق معیوب است و باید توسط تکنسین تعمیر شود.

ارور IE ماشین لباسشویی LG

اگر ماشین لباسشویی آب را تخلیه نکند، ارور IE نمایش داده می شود. برای رفع این ارور موارد زیر را بررسی کنید:

فشار آب در ساختمان کم است.

شیلنگ ورودی ماشین لباسشویی گرفتگی دارد.

شیر برقی معیوب است و باید تعمیر یا تعویض شود.

هیدرواستات معیوب است و سطح آب را اشتباه تشخیص داده است.

تابلو برق خراب است.

ارور DE ماشین لباسشویی LG

از دیگر ارورهای ماشین لباسشویی ال جی می توان به ارور DE اشاره کرد. این ارور نشان می دهد که درب دستگاه باز است. برای رفع این ارور موارد زیر را بررسی کنید:

بررسی کنید که آیا در بسته است یا خیر. باز و بسته شدن درب در بیشتر موارد خطا را برطرف می کند.

میکروسوئیچ های درب باید بررسی شوند.

زبانه قفل درب ممکن است آسیب دیده باشد و باید تعمیر شود.

برد برق معیوب است و به اشتباه درب را باز تشخیص داده است.

ارور LE ماشین لباسشویی LG

یکی دیگر از ارورهای ماشین لباسشویی ال جی که باید آن را جدی بگیرید LE است. این ارور به دلیل تاخو موتور رخ می دهد و باید توسط تکنسین تعمیرو بررسی شود.

ارور LE ماشین لباسشویی LG

ارور LE ماشین لباسشویی LG

ارور CE ماشین لباسشویی LG

ارور CE نیز بسیار مهم است و به محض مشاهده باید دستگاه را از برق جدا کرده سپس موتور باید توسط تعمیرکار بررسی شود. این ارور نشان دهنده اتصال کوتاه در موتور است.

اطلاعات بیشتر: نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی

ارور FE ماشین لباسشویی LG

ارور FE نشان می دهد که دستگاه بیش از حد کم آب شده است. موارد زیر باید بررسی و تعمیر شوند:

شیر برقی ماشین لباسشویی خراب است و در زمان مناسب خاموش نشده است.

هیدرواستات معیوب است و باید تعویض شود.

برد برق خراب است و نیاز به بررسی و تعمیر توسط تکنسین تعمیر دارد.

ارور TE ماشین لباسشویی LG

از دیگر ارورهای  ماشین لباسشویی ال جی می توان به TE اشاره کرد. این ارور نشان دهنده بالا بودن دمای آب داخل دستگاه است که به دلایل زیر رخ می دهد:

ترموستات معیوب است و باید تعویض شود.

المنت معیوب است و در صورت لزوم باید بررسی و تعویض شود.

ارور PE ماشین لباسشویی LG

ارور PE در ماشین لباسشویی ال جی نشان دهنده معیوب بودن هیدروستات است و باید تعویض شود. خرابی این قسمت منجر به عدم آبگیری یا آبگیری بیش از حد می شود.

ارور PE ماشین لباسشویی LG

ارور PE ماشین لباسشویی LG

ارورهای ماشین لباسشویی ال جی wm-721n

ارور CE ماشین لباسشویی LG

این ارور نشان میدهد که ولتاژ جریان ورودی به موتور بسیار زیاد میباشد و برای رفع این ارور باید دستگاه را 20 ثانیه از برق بکشید و مجدد آن را بررسی کرده تا ببینید این ارور برطرف شده یا خی. در صورتی که رفع نشده باشد با مشاوران ما در آتا سرویس تماس حاصل فرمایید.

ارور DE ماشین لباسشویی LG

این ارور نشان دهنده باز بودن درب ماشین لباسشویی است. برای رفع خطا، ابتدا بررسی کنید که لباس بیشتری در مخزن قرار نداده باشید. علاوه بر این، لاستیک اطراف درب را بررسی کنید و در صورت معیوب بودن آن را تعویض کنید. خرابی میکروسوئیچ و مشکلات زبانه قفل درب از دیگر دلایل این ارور است.

ارور CD ماشین لباسشویی LG

این ارور در مرحله خشک شدن لباس رخ می دهد و نشان می دهد که مدت زیادی است که خشک کن خاموش نشده است. با یک بار فشار دادن دکمه استاپ، ارور حل می شود.

ارور IE ماشین لباسشویی LG

ارور IE  ماشین لباسشویی ال جی به دلیل تخلیه نشدن آب دستگاه رخ می دهد. گرفتگی فیلتر، گرفتگی شیلنگ ورودی، خرابی شیر برقی، خرابی هیدرواستات و ایراد در برد برق همگی می توانند علت این ارور باشند.

ارور CL ماشین لباسشویی LG

خطای CL نشان می دهد که قفل کودک فعال است. با فشار دادن قفل کودک به مدت 3 ثانیه، ارور برطرف می شود.

ارورهای ماشین لباسشویی ال جی wm-b124s

ارور IE ماشین لباسشویی LG

این ارور به دلیل تخلیه نشدن ماشین لباسشویی رخ می دهد. برای رفع ارور موارد زیر باید بررسی شود:

فشار آب در ساختمان کم است.

شیر آب خراب است.

هیدرواستات سطح آب را به درستی تشخیص نداده است.

شیلنگ ورودی آب به دستگاه مسدود شده است.

برد برق خراب است و نیاز به تعمیر دارد.

ارورهای ماشین لباسشویی ال جی wm-b124s

ارورهای ماشین لباسشویی ال جی wm-b124s

ارور PE ماشین لباسشویی LG

ارور PE برعکس ارور قبلی است و به دلیل تخلیه بیش از حد آب توسط ماشین لباسشویی رخ می دهد. خرابی شیر برقی، اشکال در برد و هیدرواستات همگی باعث این ارور می شوند و تعمیرکار باید این موارد را بررسی کند.

ارور FE ماشین لباسشویی LG

ارور Fe ماشین لباسشویی ال جی به دلیل آبگیری بیش از حد اتفاق می افتد و همزمان آب سرریز می شود. خرابی شیر برقی و مشکلات موجود در هیدرواستات دلیل اصلی این ارور است. در صورت سالم بودن این قطعات، برد برق باید عیب یابی شود.

ارور PF ماشین لباسشویی LG

ارور PF بسیار مهم است و نشان دهنده مشکل در جریان برق دستگاه است. برای رفع ارور باید برد برق و اتصالات برق دستگاه بررسی و عیب یابی شود.

ارور DE ماشین لباسشویی LG

ارور DE به دلیل نقص در ترموستات رخ می دهد. با خرابی این قطعه آب داخل ماشین لباسشویی خیلی گرم یا خیلی سرد می شود و شستشو به خوبی انجام نمی شود.

ارور UE ماشین لباسشویی LG

ارور UE به این دلیل رخ می دهد که دستگاه در سطح زمین قرار ندارد. پایه های ماشین لباسشویی را بررسی کنید و با تنظیم ارتفاع آن را روی زمین تراز کنید. علاوه بر این، ماشین لباسشویی باید روی یک سطح صاف قرار گیرد.

ارور OE ماشین لباسشویی LG

ارور OE ماشین لباسشویی ال جی نشان دهنده تخلیه نامناسب دستگاه است. خرابی پمپ تخلیه، گرفتگی فیلتر و شلنگ تخلیه و خرابی برد همگی می توانند باعث این مشکل شوند.

ارور LE ماشین لباسشویی LG

ارورLE  نشان دهنده قفل شدن موتور است و باید فورا برطرف شود. دستگاه را از برق بکشید و با تعمیرکار تماس بگیرید تا موتور را بررسی و تعمیر کند.

رفع ارورهای ماشین لباسشویی ال جی

برای رفع هر یک از ایرادات فوق میتوانید با یکی از شعب آتا سرویس در تهران تماس بگیرید. تیم پشتیبانی فنی دستگاه را با استفاده از قطعات اصلی در کمترین زمان ممکن عیب یابی کرده و در نهایت کیفیت خدمات آن را تضمین می کند.

 برای رفع هریک از ارور های ماشین لباسشویی ال جی میتوانید به وب سایت آتا سرویس مراجعه کنید و یا با شماره های درج شده در وب سایت با مشاوران ما تماس بگیرید. آنها مشاوره لازم را درباره تکنسین و تعمیرات ماشین لباسشویی شما عزیزان ارائه خواهند داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *