خدمات, ماشین لباسشویی

ارورهای ماشین لباسشویی بوش

ارورهای ماشین لباسشویی بوش

شماره تماس های شعب مختلف آتاسرویس

ارورهای ماشین لباسشویی بوش چیست؟ نمایش ارورهای ماشین لباسشویی بوش یکی از عملکردهای نادری است که با آن می توانید به راحتی مشکل ماشین لباسشویی بوش را تشخیص دهید. در این مقاله از اتوبوس ، ابتدا لیستی از ارورهای ماشین لباسشویی بوش و معنی آنها را به شما ارائه داده و سپس راه های جلوگیری از از آنها را هم به شما عزیزان توضیح خواهیم داد.

ارورهای ماشین لباسشویی بوش

ارورهای ماشین لباسشویی بوش زمانی نمایش داده می شود که دستگاه دارای مشکلات نرم افزاری یا سخت افزاری در قسمت های مختلف باشد. این می تواند به سادگی بسته شدن درب یا تعویض تجهیزات و قطعات باشد.بوش یکی از برندهای محبوب و شناخته شده لوازم خانگی است. این برند در زمینه تولید انواع لوازم خانگی اعم از ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، و ... فعالیت می کند و تمامی محصولات با کیفیت بوش و آپشن های متنوع در اختیار مصرف کننده می باشد. برای تعمیر ماشین لباسشویی در تهران همراه ما باشید.

این برند به دلیل طراحی زیبا، عملکرد بالا و مقاومت در برابر سایش یکی از پیشتازان صنعت لوازم خانگی بوده و توانسته جایگاهی محبوب در بین مصرف کنندگان به دست آورد.اگر قصد تعمیر انواع مدل ها و سری ماشین لباسشویی های برند بوش را دارید می توانید به آتاسرویس مراجعه کرده و ماشین لباسشویی خود را تعمیر کنید.

چرا ماشین لباسشویی بوش ارور میدهد؟

بوش یکی از محبوب ترین برندهای ماشین لباسشویی در جهان است. این ماشین لباسشویی ها کیفیت بالایی دارند، اما گاهی اوقات ممکن است باعث ایجاد مشکل شوند. در ماشین لباسشویی بوش کدهای خطا یا ارور ها می تواند با مشکلات مختلفی همراه باشد.

ارورهای ماشین لباسشویی بوش

ارورهای ماشین لباسشویی بوش

در اینجا لیستی از ارورهای ماشین لباسشویی بوش به همراه توضیح مختصری در مورد هر کد خطا آورده شده است. لطفاً توجه داشته باشید که اطلاعات بیشتر و دقیق‌تری درباره هر خطا در دسترس است و می‌توانید با کمک راهنمای دستگاه یا با پشتیبانی بوش تماس بگیرید. در زیر برخی از ارورهای ماشین لباسشویی بوش را شرح می دهیم و راه حل های آنها را توضیح می دهیم:

خدمات بیشتر: تعمیر موتور ماشین لباسشویی

ارور F16 یا E16 ماشین لباسشویی بوش

برای رفع این مشکل ابتدا مطمئن شوید که درب به درستی بسته شده است و هیچ چیزی سر راه آن نیست. بعد، قفل درب را تست کنید تا مطمئن شوید که درست کار می کند. اگر قفل درب شکسته است، نیاز به تعویض دارد. گاهی اوقات کاربران قادر به عیب یابی ماشین لباسشویی نیستند و باید آن را به تکنسین واگذار کرد، در غیر این صورت ممکن است ماشین لباسشویی و عملکرد آن آسیب بیشتری ببیند. همچنین باید بررسی کنید که آیا درب نشتی دارد یا خیر. اگر درب نشتی داشت، می‌توانید آن را باز کنید و بررسی کنید که آیا چیزی سر راه در وجود دارد یا خیر. علاوه بر این، ممکن است برای حل این مشکل نیاز به تعویض قطعات درب را داشته باشید.

ارور E17 ماشین لباسشویی بوش

این ارور برای مربوط به مشکل آبگیری است. در این صورت باید دوره شستشوی جدیدی را اجرا کنید و لباس ها را با مواد شوینده کمتری بشویید.

ارور F18 یا E18 ماشین لباسشویی بوش

این ارور با مشکلاتی در هنگام نصب و اتصال لوله آب همراه است. مطمئن شوید که لوله آب به درستی وصل شده و چیزی از آن خارج نمی شود.

اطلاعات بیشتر: علت های باز نشدن درب ماشین لباسشویی

ارورهای ماشین لباسشویی بوش

ارورهای ماشین لباسشویی بوش

ارور E20 یا F20 ماشین لباسشویی بوش

ارور F20 یا E20 معمولا به دلیل مشکل در مدار سیم پیچ یا قطعات الکترونیکی و برقی داخل ماشین لباسشویی رخ می دهد.این ارور معمولاً به این معنی است که سیم پیچ دریچه خروجی مشکل وجود دارد. این مشکل معمولاً ناشی از یک مدار الکترونیکی معیوب مرتبط سیم پیچ دریچه خروجی است.

ارور E23 ماشین لباسشویی بوش

این ارور با مشکل حرکت درب ماشین لباسشویی همراه است. برای رفع این مشکل، درب را باز کنید و مطمئن شوید که چیزی سر راه در نیست. همچنین می توانید قطعات درب ماشین لباسشویی را بررسی کنید تا از عدم وجود خط و خش یا فرورفتگی مطمئن شوید.

ارور F25 یا E25 ماشین لباسشویی بوش

ارور F25 یا E25 در ماشین لباسشویی بوش معمولا به دلیل مشکل در مدار سیم پیچ یا قطعات الکترونیکی و برقی داخل ماشین لباسشویی رخ می دهد.این خطا معمولاً به این معنی است که سیم پیچ موتور دریچه خروجی ماشین لباسشویی مشکل دارد. این مشکل معمولاً ناشی از یک مدار الکترونیکی معیوب مرتبط با دریچه خروجی یا موتور دریچه خروجی می باشد. برای رفع این مشکل می توانید ابتدا مدارهای سیم پیچی ماشین لباسشویی را بررسی کرده و مطمئن شوید که هیچ یک از آنها قطع نشده یا آسیبی ندیده اند.

اطلاعات بیشتر: علت نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی

ارور F28 یا E28 ماشین لباسشویی بوش

ارور F28 یا E28 به معنی ایراد در سیستم درب ماشین لباسشویی است. این مشکل ممکن است به دلیل بسته نشدن درست درب، معیوب بودن سیم کشی درب ، معیوب بودن مکانیسم درب یا معیوب بودن سیستم قفل درب باشد.

ارورهای ماشین لباسشویی بوش

ارورهای ماشین لباسشویی بوش

ارور E29 یا ماشین لباسشویی بوش

این ارور به دلیل اشکال در پمپ آب است. باید بررسی کنید که آیا پمپ آب کار می کند یا خیر. همچنین می توانید قطعات پمپ آب را بررسی کنید تا مطمئن شوید خراش یا فرورفتگی وجود ندارد.

ارور F31 یا E31 ماشین لباسشویی بوش

ارور F31 یا E31 در ماشین لباسشویی بوش به معنای وجود مشکل در سیستم دریچه دوار است. این خطا ممکن است به دلیل گیر کردن دریچه دوار، سیم کشی معیوب، دریچه دوار معیوب یا سیستم موتور دریچه دوار باشد. برای رفع این ارور، ابتدا مطمئن شوید که دریچه دوار به درستی کار می کند و هیچ تکه لباس یا وسایل دیگری در ماشین لباسشویی گیر نکرده است. سپس می توانید سیم کشی دریچه دوار را بررسی کنید تا ببینید آیا آسیب دیده است یا خیر. دریچه دوار و قطعات سیستم موتور در صورت لزوم قابل بررسی و تنظیم مجدد هستند.

ارور F47 یا E47 ماشین لباسشویی بوش

ارور F47 یا E47 معمولاً به مشکلات دستگاه های الکترونیکی یا مدار بردها و میکروکنترلرها اشاره دارد. برای رفع این مشکل بهتر است ابتدا سیم برق ماشین لباسشویی را از پریز جدا کرده و دوباره به پریز وصل کنید. اگر مشکل برطرف نشد بهتر است با تعمیرکار مجاز ماشین لباسشویی تماس بگیرید تا ماشین را بررسی و تعمیر کنند.

ارور F58یا E58 ماشین لباسشویی بوش

ارور F58 یا E58 نشان دهنده مشکل در مدار موتور است. این خطا ممکن است به دلیل یکی از عوامل زیر رخ دهد:

خرابی موتور: ممکن است موتور آسیب ببیند و باعث شود برق موتور به درستی به دستگاه نرسد. این مشکل ممکن است به دلیل سایش بیش از حد موتور، آسیب به سیم کشی یا قطعات الکترونیکی موتور باشد.

اطلاعات بیشتر: علت نشت آب از زیر ماشین لباسشویی

ایراد در مدار الکتریکی دستگاه: اگر موتور به درستی کار نکند ممکن است مدار الکتریکی دستگاه ایراد داشته باشد. این مشکل ممکن است به دلیل قطع یا آسیب دیدن سیم های برق، پریز، محافظ برق یا قطعات الکترونیکی دستگاه ایجاد شود.

مشکل مدار کنترل دستگاه: ممکن است در مدار کنترل دستگاه برای کنترل موتور دستگاه مشکلی وجود داشته باشد. این مشکل ممکن است با خرابی قطعات الکترونیکی در مدار کنترل همراه باشد.

ارور F60 یا E60 ماشین لباسشویی بوش

ارور F60 یا E60 در ماشین لباسشویی بوش با مشکلاتی در عملکرد سیستم سرعت موتور همراه است. این خطا ممکن است به دلیل معیوب بودن موتور، سیم کشی موتور یا برق موتور رخ دهد. برای رفع این ارور بهتر است با تعمیرکار ماشین لباسشویی آتا سرویس تماس بگیرید.

در این مقاله با ارورهای ماشین لباسشویی بوش آشنا شدید. آتا بوش بهترین و معتبر ترین تعمیرگاه دستگاه های ماشین لباسشویی میباشد که با خیالی آسوده ماشین لباسشویی خود را به آن ها بسپارید. جهت اطلاعات بیشتر درباره میتوانید به وب سایت آتا سرویس مراجعه کنید و یا با شماره ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *