خدمات, ماشین لباسشویی

ارورهای ماشین لباسشویی بکو

ارورهای ماشین لباسشویی بکو

شماره تماس های شعب مختلف آتاسرویس

ماشین لباسشویی بکو یکی از محبوب ترین برندهای ماشین لباسشویی در جهان است. مهم نیست که یک دستگاه چقدر خوب باشد، دیر یا زود ارور رخ می دهد، اما خبر خوب در مورد تعمیر ماشین لباسشویی بکو این است که ارور های آن عیب یابی آن را آسان می کند. در قسمت زیر ارورهای ماشین لباسشویی بکو را به همراه دلایل آن ها آورده ایم.

ارورهای ماشین لباسشویی بکو

بسیاری از برندهای معروف دنیا از جمله بکو دارای سیستم نمایش ارور هستند. بدین ترتیب هر یک از خطاهای رخ داده در قسمت های مختلف دستگاه به صورت کد خطا یا ارور نمایش داده می شود و به این ترتیب اطلاعاتی در مورد مشکل پیش آمده در دستگاه به کاربر ارائه می شود. در این مقاله به ارور ماشین لباسشویی بکو پرداختیم. همچنین معنای هر ارور و نحوه رفع آنها را برای شما قرار داده ایم.

سیستم ارور ماشین لباسشویی بکو معمولاً بسیار ساده است و اگر خودتان می توانید مشکل را برطرف کنید، پس از رفع مشکل، به سادگی دکمه استارت را نگه دارید تا کد از روی صفحه نمایش محو شود. به یاد داشته باشید که اگر نمی توانید مشکلی را حل کنید یا به اندازه کافی اعتماد به نفس ندارید، می توانیم به شما کمک کنیم.

تعمیرکاران مجرب ما می توانند شما را در تعمیر انواع ماشین لباسشویی بکو یاری کنند، بنابراین اگر ترجیح می دهید ماشین لباسشویی بکو خود را به صورت حرفه ای تعمیر کنید، برای مشاوره با آتا سرویس تماس بگیرید. در ادامه به توضیح تمامی ارورهای ماشین لباسشویی بکو می پردازیم:

ارور E1 ماشین لباسشویی بکو

ارور E1 به این معنی است که ارور NTC در ماشین لباسشویی شناسایی شده است. این بدان معنی است که سیم کشی ترمیستور در ماشین لباسشویی مشکل دارد. می توانید ترمیستور را بررسی کنید و اتصالات ماشین لباسشویی را بررسی کنید.

ارورهای ماشین لباسشویی بکو

ارورهای ماشین لباسشویی بکو

ارور E2 لباسشویی بکو

ارور E2 به این معنی است که هیتر مشکل دارد. این ارور به احتمال زیاد به دلیل مشکلات سیم کشی رخ می دهد. با کمک راهنمای فارسی ماشین لباسشویی بکو می توانید این ارور را برطرف کنید.

ارور E3 لباسشویی بکو

ارور E3 مربوط به عنصر گرمایش در ماشین لباسشویی است. این بدان معنی است که یک جریان ثابت گرما وجود دارد.باید رله برد کنترل را در هیتر بررسی کنید.

ارور E4 ماشین لباسشویی بکو

ارور E4 شامل چندین مشکل مختلف در ماشین لباسشویی است.اما تمام این خطاها به این دلیل است که ماشین لباسشویی بکو شما از آب پر نمی شود.در برخی موارد، این ارورها  را می توان به راحتی برطرف کرد.این ارور می تواند باعث تراکم در درب ماشین لباسشویی شود.یا ممکن است مشکل پیچیده‌تری نسبت به شیر آب یا سیم‌کشی باشد.

ارور E5 ماشین لباسشویی بکو

ارور E5 به این معنی است که ماشین لباسشویی مشکل تخلیه دارد. این خطای ماشین لباسشویی می تواند ناشی از مشکلات مختلفی باشد، از گرفتگی ساده فیلتر پمپ گرفته تا مشکلات پیچیده تر در برد کنترل. پمپ تخلیه، شلنگ تخلیه و برد الکترونیکی را بررسی کنید.

ارور E6 لباسشویی بکو

ارور E6 به این معنی است که دینام ماشین لباسشویی معیوب است.احتمالاً متوجه شده اید که ماشین لباسشویی هنگام شستن لباس ها تکان می خورد و می لرزد پس موتور ماشین لباسشویی را بررسی کنید.

ارور E7 لباسشویی بکو

ارور E7 به این معنی است که سنسور سطح شناسایی شده است. یک علامت هشدار رایج  است که هر بار میخواهید ماشین لباسشویی روشن کنید، آب را تخلیه می کند.در برخی موارد ممکن است چرخه به هیچ وجه شروع نشود و یک تکنسین لباسشویی بکو باید سنسور را بررسی کند.

ارور E8 لباسشویی بکو

این کدها مسائل مختلفی را پوشش می دهند. اما معمولا خطای E8 به این دلیل است که ماشین لباسشویی شما پر از آب نمی شود. از آنجایی که این ارور طیفی از مشکلات احتمالی را پوشش می دهد، برای تشخیص آن به آزمایش های متعددی نیاز است. ابتدا شلنگ پشت ماشین لباسشویی و شیر برقی را بررسی کنید.پیشنهاد ما آتا سرویس میباشد.

ارور E8 لباسشویی بکو

ارور E8 لباسشویی بکو

ارور E9 ماشین لباسشویی بکو

ارور E9 به این معنی است که قفل درب معیوب است. اگر خوش شانس باشید، ممکن است مشکل کوچکی در درب وجود داشته باشد و راه حل این مشکل آسان است اما اگر درب ماشین لباسشویی بکو شما دارای مشکل جدی و اساسی است، رفع مشکل ممکن است چالش برانگیز تر شود و شما میتوانید با تکنسین های آتا سرویس در تماس باشید.

ارور E10 ماشین لباسشویی بکو

ارور E10 مربوط به درب ماشین لباسشویی است و زمانی رخ می دهد که درب ماشین لباسشویی قفل باشد.این مشکل ممکن است به دلیل مشکلات شستشوی داخلی باشد.همچنین ممکن است میکروسوئیچ درب مشکل داشته باشد که باید تعویض شود.

ارور E11 لباسشویی بکو

ارور E11 زمانی رخ می دهد که موتور ماشین لباسشویی بکو خراب شود. و برای رفع این ارور باید موتور ماشین لباسشویی را به طور کامل بررسی کنید.

ارور E17 لباسشویی بکو

ارور E17 به این معنی است که کف زیادی در ماشین لباسشویی وجود دارد. خوشبختانه، این مشکل معمولاً با شستن کف و اجرای چرخه شستشو قابل حل است. این ممکن است به دلیل مواد شوینده بی کیفیت یا بار بیش از حد ماشین لباسشویی در حین شستشو رخ دهد.

ارور E18 ماشین لباسشویی بکو

این آخرین ارور به این معنی است که یک بار نامتعادل در طول چرخه شستشو تشخیص داده شده است.اگر ماشین لباسشویی شما نمی چرخد، ممکن است ارور E18 دلیل بار سنگین لباس و یا ... باشد.خوشبختانه، صرفاً متوقف کردن چرخه، راه اندازی مجدد و باید مشکل را حل کند.

آتا سرویس برای شما عزیزان انواع ارورهای ماشین لباسشویی بکو را در این مقاله توضیح داده تا بتوانید به راحتی تشخیص دهید مشکل ماشین لباسشویی شما چیست. برای اطلاعات بیشتر میتوانید به وب سایت آتا سرویس مراجعه کنید و یا با شماره های درج شده در وب سایت با ما در تماس باشید. مشاورین ما کاملترین اطلاعات را در اختیار شما عزیزان قرار میدهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *