خدمات, ماشین ظرفشویی

تعمیر ماشین ظرفشویی در شرق تهران

تعمیر ماشین ظرفشویی در شرق تهران

تعمیر ماشین ظرفشویی در شرق تهران

تعمیر ماشین ظرفشویی در شرق تهران با هزینه مناسب و تضمین بهبودی دستگاه توسط تیم متخصص آتا سرویس

خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی در شرق، غرب، شمال، جنوب و مرکز تهران با قطعات اورجینال + کارانتی تا 12 ماه + هزینه مقرون به‌صرفه توسط تعمیرکار متخصص و مجرب آی پی امداد در محل مشتریان ارائه می شود.

5/5

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی در شرق تهران

تعمیر لوازم خانگی تان را به متخصصین با تجربه آتاسرویس بسپارید

در صورت مشاهده اختلال در عملکرد ماشین ظرفشویی به هنگام شستن ظروف و یا نصب مجدد آن می بایست با یک تعمیرکار مشورت های لازم را داشته باشید. نصب، سرویس و یا تعمیر ماشین ظرفشویی در شرق تهران از جمله خدماتی است که به صورت حرفه ای و تخصصی توسط نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی در شرق تهران آتا سرویس انجام می شود. این مرکز به صورت مستقل و تخصصی با دارا بودن مجوزهای لازم خدمات تخصصی خود را ارائه می دهد. در حال حاضر شعب این مجموعه در سراسر نقاط تهران و کرج فعال می باشد.

ارتباط با متخصصین آتاسرویس
در صورتی که احتیاج به تعمیر لوازم خانگی تان دارید با متخصصین ما ارتباط برقرار کنید

شما میتوانید فرم درخواست تعمیر کار با پر کرده تا تیم متخصص ما برای مشاوره با شما تماس بگیریند

فرم درخواست تعمیرکار ماشین ظرفشویی در شرق تهران

تعمیرگاه مجاز ماشین ظرفشویی در شرق تهران

تعمیرگاه ماشین ظرفشویی در شرق تهران آتا سرویس یکی از شرکت هایی است که به صورت تخصصی در زمینه تعمیر و سرویس ماشین ظرفشویی شما خدمات ارائه می دهد. این شرکت در زمینه تعمیر ماشین ظرفشویی در شرق تهران و ارائه خدمات پس از فروش و پشتیبانی 24 ساعته باکیفیت ترین خدمات را ارائه می دهد. تعمیرگاه مجاز آتاسرویس دارای بخش های مجزایی در زمینه تعمیر ماشین ظرفشویی می باشد و در انواع برندها در حال فعالیت می باشد. برای دریافت خدمات می توانید با شماره های درج شده تماس بگیرید و اطلاعات لازم را از مجموعه آتا سرویس دریافت کنید.

از دیگر خدمات قابل توجه تعمیرگاه آتا سرویس در شرق تهران می توان به استفاده از قطعات یدکی اصلی ظرفشویی و ضمانت قطعات و همچنین ضمانت سرویس تعمیرات به مدت ۶ ماه پس از ارائه اشاره کرد. بعلاوه، این مرکز مجاز و معتبر به منظور افزایش هر چه بیشتر رضایتمندی مشتریان، در هنگام ارایه خدمات، همیشه تخفیف های ویژه ای را برای آنها در نظر می گیرد.

تعمیرات ظرفشویی شما در محل در شرق تهران

دیگر نگران حمل و نقل ظرفشویی خود برای تعمیر و احتمالا آسیب دیدن آن در مسیر تعمیرگاه یا نمایندگی نباشید. ما سرویس کار را به منزل و محل مورد نظر شما در شرق تهران ارسال خواهیم کرد.

گارانتی سرویس و تعمیرات

اگر خرابی مجدد ماشین ظرفشویی شما از همان مشکلی باشد که شما برای رفع آن با تعمیرگاه آتا سرویس تماس گرفته باشید و کمتر از ۶ ماه از خدمات ما گذشته باشد طبق گارانتی دیبا پشتیبان تعمیر و رفع عیب دستگاه شما رایگان انجام می شود.

تعیین زمان خدمات توسط شما

پس از تماس تلفنی شما با تعمیرگاه و ثبت درخواست تعمیرات ماشین ظرفشویی خود، تعمیرکار ما در سریعترین زمان ممکن با شما تماس گرفته و بعد از هماهنگی طبق زمانی که شما اعلام می کنید جهت ارائه خدمات در محل حاضر در شرق تهران می شود.

تعمیر در سریعترین زمان

مدت زمان تعمیر ماشین ظرفشویی شما بستگی به نوع خرابی آن متغیر می باشد. اما ما با دارا بودن شعبه در شرق تهران این ضمانت را می دهیم که عیب یابی و رفع عیب دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن انجام شود.

خرابی ها و مشکلات متداول در تعمیرات ماشین ظرفشویی در شرق تهران

ماشین های ظرفشویی یکی از مهمترین وسایل آشپزخانه به شمار می‌روند که امروزه در مدل های مختلف ساخته شده و دارای قابلیت های متعددی هستند. ماشین های ظرفشویی فارغ از قطعات و تکنولوژی که از آن برخوردارند گاهی در کارکرد خود دچار مشکلات و اختلال در عملکرد می شوند. برخی از مشکلاتی که ممکن است برای این دستگاه ها به وجود آید و نیازمند تماس با نمایندگی یا تعمیرگاه مجاز تعمیرات ظرفشویی در شرق تهران می باشد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

کار نکردن دستگاه

کار نکردن ماشین ظرفشویی به دلیل مشکل در فیوز حرارتی و یا خراب بودن کلید درب و یا به دلیل مشکل برد کنترل اصلی مثلا عدم ارسال ولتاژ برق به اجزای دستگاه

مشکل در قفل درب ظرفشویی

مشکل در قفل درب ماشین ظرفشویی و مشکل در آغاز کار دستگاه

اختلال در عملکرد

اختلال در عملکرد ماشین ظرفشویی به دلیل مشکل در سیم پیچ و پنل کنترلی

اختلال در برنامه های شستشو

کار نکردن ماشین ظرفشویی و یا وجود اختلال در برنامه های شستشو به دلیل وجود مشکل در تایمر مثلاً عدم اتصال جریان برق به اجزای مناسب در زمان مناسب

در صورت مشاهده هرکدام از مشکلاتی که ذکر نمودیم، سریعا با یک تعمیرگاه مجاز و تخصصی در زمینه تعمیرات ماشین ظرفشویی در شرق تهران تماس حاصل نمایید.

نکات مهم در استفاده و نگهداری از ماشین ظرفشویی

به منظور بهره گیری بهتر از ماشین ظرفشویی و افزایش عمر و کارایی دستگاه رعایت موارد زیر توصیه می شود:

 • دستگاه را بیش از حد ظرفیت آن پر نکنید.
 • متناسب با میزان کثیفی ظرف ها برنامه شستشوی مناسب را انتخاب کنید.
 • از شوینده های مرغوب و دارای استاندارد بالا و متناسب با مدل دستگاه خود استفاده کنید.
 • از نمک های مناسب و اصلی برای ماشین ظرفشویی استفاده کنید.
 • فیلتر دستگاه را مرتبا تمیز کنید.
 • در صورت پوسیدگی و خرابی لاستیک و چفت درب سریعا با نمایندگی یا تعمیرگاه مجاز ظرفشویی دیبا پشتیبان در شرق تهران برای تعویض آن تماس بگیرید.
 • هرگونه نشتی در ماشین ظرفشویی را جدی بگیرید.
 • تا حد امکان ته مانده های غذا را از ظروف حذف کنید تا مانع گرفتگی پمپ و یا دیگر شیلنگ های دستگاه شوید.
هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی در شرق تهران

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی در شرق تهران

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی در شرق تهران

در صورتی که ماشین ظرفشویی شما با مشکلی روبرو شد، به منظور انجام تعمیرات، شما می‌توانند با نمایندگی مجاز ماشین ظرفشویی در تهران بعنوان یک مرکز معتبر تعمیرات ماشین ظرفشویی در شرق تهران تماس بگیرید. در اولین تماس، ابتدا یکی از متخصصان ما در یک مشاوره تلفنی تلاش می کنند ایراد دستگاه را پیدا کنند. در این مرحله در صورتی که مشکل جزئی ای وجود داشته باشد شما قادر خواهید بود خود، آن را برطرف نمایید. در غیر این صورت، می توانید درخواست کنید که یکی از متخصصان ما برای رفع مشکل در منزل یا محل مورد نظر شما در شرق تهران حضور یابند. در این حالت، تکنسین های ما ظرف مدت حداکثر۲ ساعت در محل حاضر شده و به ارائه سرویس و خدمات می پردازند.

خدمات آتاسرویس برای تعمیر ماشین ظرفشویی در شرق تهران

تعمیرات ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق شرق تهران

مجموعه آتا سرویس دارای حداقل 10 تعمیرکار سیار ماشین ظرفشویی در شرق تهران می باشد و به همین دلیل تمام مناطق و محله ها را پوشش می دهند. مناطقی که می توانند از خدمات این تعمیرگاه مجاز ماشین ظرفشویی در شرق تهران استفاده کنند عبارتند از:
اتابک، اتوبان آهنگ، اتوبان بابایی، استخر، بزرگراه زین الدین، بزرگراه یاسینی، بلوار اتحاد، بلوار دلاوران، پردیس، پل چوبی، پیروزی، تهرانپارس، حشمتیه، حکیمیه، خاوران، خیابان دماوند، شریعتی، نیروی هوایی، دروازه شمیران، رسالت، سبلان، سرخه حصار، شمس آباد، شهرک امام خمینی، شهرک شهید هاشمی نژاد، شهرک مسعودیه، فرجام، قنات کوثر، مجیدیه، محلات، مسگرآباد، مشیریه، مصلی، میدان امام حسین، نارمک

خدمات تعمیر ظرفشویی شرق تهران

 • تعمیر و تعویض هیتر ماشین ظرفشویی
 • تعمیر و تعویض شیر برقی ورودی آب ظرفشویی
 • تعمیرات موتور ماشین ظرفشویی
 • تعمیر و تعویض هیدروستات ظرفشویی با قطعات اصلی
 • تعمیر و تعویض پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی
 • تعویض آکوا استاپ ظرفشویی
 • تعویض لاستیک دور درب ظرفشویی
 • تعمیر و تعویض بازوهای آبپاش ماشین ظرفشویی
 • عیب یابی و تعمیر جت پمپ
 • رفع ارورهای ماشین های ظرفشویی ایرانی و خارجی
 • رفع اشکالات و خرابی های درب و تعویض میکروسوئیچ ها

تعمیرکار ماشین ظرفشویی شرق تهران

کیفیت خدمات و جلب رضایت مشتری از مهم ترین اهداف ما در آتا سرویس می باشد، به همین دلیل در استخدام تعمیرکاران خود به موارد متعددی توجه داریم. از نظر تکنوپشتیبان، تعمیرکار ماشین ظرفشویی شرق تهران باید بیش از 5 سال سابقه فعالیت داشته و با مدل های مختلف محصولات برندهای ایرانی و خارجی آشنایی کامل داشته و در دوره های آموزش آنها شرکت کرده باشد. علاوه براین، تمام تعمیرکاران سیار این مجموعه قابل اعتماد بوده و با ارائه تضمین در این مجموعه به فعالیت مشغول شده اند. لذا می توانید با خیال آسوده رفع تمام انواع خرابی های ماشین ظرفشویی را به آنها بسپارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *