خدمات, ماشین ظرفشویی

تعمیر ماشین ظرفشویی در غرب تهران

تعمیر ماشین ظرفشویی در غرب تهران

تعمیر ماشین ظرفشویی در غرب تهران

تعمیر ماشین ظرفشویی در غرب تهران با هزینه مناسب و تضمین بهبودی دستگاه توسط تیم متخصص آتا سرویس

خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی در شرق، غرب، شمال، جنوب و مرکز تهران با قطعات اورجینال + کارانتی تا 12 ماه + هزینه مقرون به‌صرفه توسط تعمیرکار متخصص و مجرب آی پی امداد در محل مشتریان ارائه می شود.

5/5

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی در غرب تهران

تعمیر لوازم خانگی تان را به متخصصین با تجربه آتاسرویس بسپارید

در صورت مشاهده اختلال در عملکرد ماشین ظرفشویی به هنگام شستن ظروف و یا نصب مجدد آن می بایست با یک تعمیرکار مشورت های لازم را داشته باشید. نصب، سرویس و یا تعمیر ماشین ظرفشویی در غرب تهران از جمله خدماتی است که به صورت حرفه ای و تخصصی توسط نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی در غرب تهران آتا سرویس انجام می شود. این مرکز به صورت مستقل و تخصصی با دارا بودن مجوزهای لازم خدمات تخصصی خود را ارائه می دهد. در حال حاضر شعب این مجموعه در سراسر نقاط تهران و کرج فعال می باشد.

ارتباط با متخصصین آتاسرویس
در صورتی که احتیاج به تعمیر لوازم خانگی تان دارید با متخصصین ما ارتباط برقرار کنید

شما میتوانید فرم درخواست تعمیر کار با پر کرده تا تیم متخصص ما برای مشاوره با شما تماس بگیریند

فرم درخواست تعمیرکار ماشین ظرفشویی در غرب تهران

تعمیرگاه مجاز ماشین ظرفشویی در غرب تهران

تعمیرگاه ماشین ظرفشویی در غرب تهران آتا سرویس یکی از شرکت هایی است که به صورت تخصصی در زمینه تعمیر و سرویس ماشین ظرفشویی شما خدمات ارائه می دهد. این شرکت در زمینه تعمیر ماشین ظرفشویی در غرب تهران و ارائه خدمات پس از فروش و پشتیبانی 24 ساعته باکیفیت ترین خدمات را ارائه می دهد. تعمیرگاه مجاز آتاسرویس دارای بخش های مجزایی در زمینه تعمیر ماشین ظرفشویی می باشد و در انواع برندها در حال فعالیت می باشد. برای دریافت خدمات می توانید با شماره های درج شده تماس بگیرید و اطلاعات لازم را از مجموعه آتا سرویس دریافت کنید.

از دیگر خدمات قابل توجه تعمیرگاه آتا سرویس در غرب تهران می توان به استفاده از قطعات یدکی اصلی ظرفشویی و ضمانت قطعات و همچنین ضمانت سرویس تعمیرات به مدت ۶ ماه پس از ارائه اشاره کرد. بعلاوه، این مرکز مجاز و معتبر به منظور افزایش هر چه بیشتر رضایتمندی مشتریان، در هنگام ارایه خدمات، همیشه تخفیف های ویژه ای را برای آنها در نظر می گیرد.

تعمیرات ظرفشویی شما در محل در غرب تهران

دیگر نگران حمل و نقل ظرفشویی خود برای تعمیر و احتمالا آسیب دیدن آن در مسیر تعمیرگاه یا نمایندگی نباشید. ما سرویس کار را به منزل و محل مورد نظر شما در غرب تهران ارسال خواهیم کرد.

گارانتی سرویس و تعمیرات

اگر خرابی مجدد ماشین ظرفشویی شما از همان مشکلی باشد که شما برای رفع آن با تعمیرگاه آتا سرویس تماس گرفته باشید و کمتر از ۶ ماه از خدمات ما گذشته باشد طبق گارانتی دیبا پشتیبان تعمیر و رفع عیب دستگاه شما رایگان انجام می شود.

تعیین زمان خدمات توسط شما

پس از تماس تلفنی شما با تعمیرگاه و ثبت درخواست تعمیرات ماشین ظرفشویی خود، تعمیرکار ما در سریعترین زمان ممکن با شما تماس گرفته و بعد از هماهنگی طبق زمانی که شما اعلام می کنید جهت ارائه خدمات در محل حاضر در غرب تهران می شود.

تعمیر در سریعترین زمان

مدت زمان تعمیر ماشین ظرفشویی شما بستگی به نوع خرابی آن متغیر می باشد. اما ما با دارا بودن شعبه در غرب تهران این ضمانت را می دهیم که عیب یابی و رفع عیب دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن انجام شود.

خرابی ها و مشکلات متداول در تعمیرات ماشین ظرفشویی در غرب تهران

ماشین های ظرفشویی یکی از مهمترین وسایل آشپزخانه به شمار می‌روند که امروزه در مدل های مختلف ساخته شده و دارای قابلیت های متعددی هستند. ماشین های ظرفشویی فارغ از قطعات و تکنولوژی که از آن برخوردارند گاهی در کارکرد خود دچار مشکلات و اختلال در عملکرد می شوند. برخی از مشکلاتی که ممکن است برای این دستگاه ها به وجود آید و نیازمند تماس با نمایندگی یا تعمیرگاه مجاز تعمیرات ظرفشویی در غرب تهران می باشد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

کار نکردن دستگاه

کار نکردن ماشین ظرفشویی به دلیل مشکل در فیوز حرارتی و یا خراب بودن کلید درب و یا به دلیل مشکل برد کنترل اصلی مثلا عدم ارسال ولتاژ برق به اجزای دستگاه

مشکل در قفل درب ظرفشویی

مشکل در قفل درب ماشین ظرفشویی و مشکل در آغاز کار دستگاه

اختلال در عملکرد

اختلال در عملکرد ماشین ظرفشویی به دلیل مشکل در سیم پیچ و پنل کنترلی

اختلال در برنامه های شستشو

کار نکردن ماشین ظرفشویی و یا وجود اختلال در برنامه های شستشو به دلیل وجود مشکل در تایمر مثلاً عدم اتصال جریان برق به اجزای مناسب در زمان مناسب

در صورت مشاهده هرکدام از مشکلاتی که ذکر نمودیم، سریعا با یک تعمیرگاه مجاز و تخصصی در زمینه تعمیرات ماشین ظرفشویی در غرب تهران تماس حاصل نمایید.

نکات مهم در استفاده و نگهداری از ماشین ظرفشویی

به منظور بهره گیری بهتر از ماشین ظرفشویی و افزایش عمر و کارایی دستگاه رعایت موارد زیر توصیه می شود:

 • دستگاه را بیش از حد ظرفیت آن پر نکنید.
 • متناسب با میزان کثیفی ظرف ها برنامه شستشوی مناسب را انتخاب کنید.
 • از شوینده های مرغوب و دارای استاندارد بالا و متناسب با مدل دستگاه خود استفاده کنید.
 • از نمک های مناسب و اصلی برای ماشین ظرفشویی استفاده کنید.
 • فیلتر دستگاه را مرتبا تمیز کنید.
 • در صورت پوسیدگی و خرابی لاستیک و چفت درب سریعا با نمایندگی یا تعمیرگاه مجاز ظرفشویی دیبا پشتیبان در غرب تهران برای تعویض آن تماس بگیرید.
 • هرگونه نشتی در ماشین ظرفشویی را جدی بگیرید.
 • تا حد امکان ته مانده های غذا را از ظروف حذف کنید تا مانع گرفتگی پمپ و یا دیگر شیلنگ های دستگاه شوید.
هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی در غرب تهران

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی در غرب تهران

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی در غرب تهران

در صورتی که ماشین ظرفشویی شما با مشکلی روبرو شد، به منظور انجام تعمیرات، شما می‌توانند با نمایندگی مجاز ماشین ظرفشویی در تهران بعنوان یک مرکز معتبر تعمیرات ماشین ظرفشویی در غرب تهران تماس بگیرید. در اولین تماس، ابتدا یکی از متخصصان ما در یک مشاوره تلفنی تلاش می کنند ایراد دستگاه را پیدا کنند. در این مرحله در صورتی که مشکل جزئی ای وجود داشته باشد شما قادر خواهید بود خود، آن را برطرف نمایید. در غیر این صورت، می توانید درخواست کنید که یکی از متخصصان ما برای رفع مشکل در منزل یا محل مورد نظر شما در نارمک حضور یابند. در این حالت، تکنسین های ما ظرف مدت حداکثر۲ ساعت در محل حاضر شده و به ارائه سرویس و خدمات می پردازند.

خدمات آتاسرویس برای تعمیر ماشین ظرفشویی در غرب تهران

تعمیرات ماشین ظرفشویی در غرب تهران

مجموعه آتا سرویس دارای حداقل 10 تعمیرکار سیار ماشین ظرفشویی در غرب تهران می باشد و به همین دلیل تمام مناطق و محله ها را پوشش می دهند. مناطقی که می توانند از خدمات این تعمیرگاه مجاز ماشین ظرفشویی در غرب تهران استفاده کنند عبارتند از:
ارم، آزادی، اسکندری، اکباتان، ایوانک، بزرگراه خرازی، بلوار ایران، بلوار ایران خودرو، بلوار فردوس، پونک، تهرانسر، جنت آباد، چمران، چیتگر، حصارک، خیابان کارون، دهکده المپیک، سازمان برنامه، ستارخان، ستاری، سردار جنگل، سعادت آباد، سلسبیل، سولقان، سی متری جی، شهرآرا، شهران، شهر زیبا، شهر قدس، شهرک آتی ساز، شهرک المهدی، شهرک پاسارگاد، شهرک پرواز، شهرک دانشگاه صنعتی شریف، شهرک ژاندارمری، شهرک شهید باقری، شهرک صدرا، شهرک غرب، شهرک فردوس، شهرک فرهنگیان، شهرک نفت، شهرک ولیعصر، صادقیه، طرشت، فتح، فرحزاد، فردوس غرب، کن، کوهسار، گیشا، مرزداران، مهرآباد، نوب، وردآورد.

تعمیر ماشین ظرفشویی در غرب تهران در محل

تعمیر ماشین ظرفشویی در غرب تهران در محل

تعمیر ماشین ظرفشویی در غرب تهران در محل

در صورتی که ماشین ظرفشویی شما خراب شده و یا با ارور مواجه شده است می بایست برای تعمیر آن اقدام کنید. یکی از دغدغه های اصلی شهروندان هنگام مواجه با این مشکل این است که امکان جابجایی ماشین ظرفشویی وجود ندارد چرا که ممکن است آسیب های جدی به بدنه آن وارد شود. جای نگرانی نیست. مجموعه آتا سرویس به عنوان یک تعمیرگاه مجاز ماشین ظرفشویی در غرب تهران در محل و منزل شما مشکل را برطرف می کند. برای اعزام تعمیرکار به محل مورد نظر تنها کافیست با شماره های درج شده تماس بگیرید و در کمترین زمان خدمات مورد نیاز را دریافت کنید.

خدمات تعمیر ظرفشویی غرب تهران

 • تعمیر و تعویض هیتر ماشین ظرفشویی
 • تعمیر و تعویض شیر برقی ورودی آب ظرفشویی
 • تعمیرات موتور ماشین ظرفشویی
 • تعمیر و تعویض هیدروستات ظرفشویی با قطعات اصلی
 • تعمیر و تعویض پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی
 • تعویض آکوا استاپ ظرفشویی
 • تعویض لاستیک دور درب ظرفشویی
 • تعمیر و تعویض بازوهای آبپاش ماشین ظرفشویی
 • عیب یابی و تعمیر جت پمپ
 • رفع ارورهای ماشین های ظرفشویی ایرانی و خارجی
 • رفع اشکالات و خرابی های درب و تعویض میکروسوئیچ ها

تعمیر ظرفشویی غرب تهران با قطعات اصلی

ماشین های ظرفشویی در برندهای خارجی و ایرانی تولید شده است. برخی از برندهای خارجی در ایران نمایندگی ندارند و ممکن است برای تعمیر آن از قطعات فیک استفاده شود. اما آتا سرویس یکی از مجموعه هایی می باشد که اقدام به تعمیر ماشین ظرفشویی شما با قطعات اصلی می کند. با توجه به اینکه آتا سرویس نمایندگی مجاز بسیاری از برندهای خارجی می باشد شما می توانید برای تعمیر ماشین ظرفشویی در غرب تهران به این مجموعه مراجعه کنید و از خدمات آن بهره مند شوید.

تعمیرکار ماشین ظرفشویی غرب تهران

کیفیت خدمات و جلب رضایت مشتری از مهم ترین اهداف ما در آتا سرویس می باشد، به همین دلیل در استخدام تعمیرکاران خود به موارد متعددی توجه داریم. از نظر آتا سرویس، تعمیرکار ماشین ظرفشویی غرب تهران باید بیش از 5 سال سابقه فعالیت داشته و با مدل های مختلف محصولات برندهای ایرانی و خارجی آشنایی کامل داشته و در دوره های آموزش آنها شرکت کرده باشد. علاوه براین، تمام تعمیرکاران سیار این مجموعه قابل اعتماد بوده و با ارائه تضمین در این مجموعه به فعالیت مشغول شده اند. لذا می توانید با خیال آسوده رفع تمام انواع خرابی های ماشین ظرفشویی را به آنها بسپارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *